Regus Türkiye’den Folkart Towers’da yeni merkez

Hazır ofis sektöründe dünyada öncü rol üstlenen Regus, Türkiye’de hızlı bir büyüme stratejisini hayat geçirdi. 1989 yılında kurulmuş olan ve bugün dün...

 
 

Emlak Rehberi

Global iş dünyasının hızla büyüyen ihtiyaçlarına verimli kaynaklar üreten “Hazır Ofis” çözümleri Türkiye’deki pazarını hızla genişletmeye devam etmekte.

Hazır ofis alanında dünyada öncü rol üstlenen Regus, Türkiye’de hızlı büyüme stratejisini hayat geçirdi. 1989 senesinde kurulmuş olan ve bugün dünyada 105 ülkede, 750 şehirde ve 2000’in üstünde merkeziyle global iş dünyasına destek veren Regus, Türkiye’de 1999 senesinden bu yana faaliyet göstermektedir. İstanbul’da 12, Ankara’da 2, İzmir, Bursa ve Adana’da birer merkez olmak üzere toplam 17 Merkez ile Pazar liderliğini sürdürmektedir. Önümüzdeki senelerde Türkiye’de 100 merkezi faaliyete geçirmeyi planlayan firma, bu alandaki hedeflerine kararlıkla yaklaşmaktadır.

Hazır ofis alanında dünyada öncü rol üstlenen Regus, Türkiye’de hızlı büyümeye stratejisini hayat geçirdi. 1989 senesinden beri 100 ülke, 750 şehir ve 2000’in üstünde merkeziyle global iş dünyasına destek veren Regus, 1999 senesinden bu yana Türkiye’deki faaliyetlerine, İstanbul’da 11, Ankara’da 2, İzmir, Bursa, Adana’da birer merkezle devam etmekte. Önümüzdeki senelerde Türkiye’de 100 merkezi faaliyete geçirmeyi planlayan firma, bu alandaki hedeflerine kararlıkla yürüyor.

Türkiyenin iktisadi büyüme trendine, hızla adapte olan İzmir iş dünyası, 1 Ocak 2015 tarihi itibarı ile Regus İzmir ile Folkart Towers’da buluşmuştur.

Regus İzmir, İzmir’in en prestijli iş kulleri olan Folkart Towers B kule 31. katta 1080 Metrekare alan üzerine tasarladığı 49 farklı tipte hazır ofis ve sanal ofisleri ile İzmir’in finans çevresine bambaşka bir bakış açısıyla yaklaşıyor.
İzmir’in prestijli iş çevrelerinin yanısıra, genç girişimciler, avukatlar, doktarlar, serbest meslek sahipleri ve her sektörden küçük ve büyük işletme sahiplerine 1 kişiden 130 kişiye kadar farklı tipteki hazır ofisleri ile, daha verimli ve karlı iş ofisleri imkanı sunuyor.

Çağımızda hızla artan ofis kiraları ve yanında getirdiği kuruluş ve işletme maliyetlerini tek bir fiyat paketi içerisinde toplayarak şirketlere sunan Regus, bunun sayesinde şirketlerin önünü daha rahat görmesine ve maliyet planlarını daha net bir biçimde bütçelemesine imkan tanımaktadır.

Enflasyonist ortamda devamlı artan sabit giderlerin maliyetlerine katlanmak zorunda kalan şirketler, Regus’un anahtar teslimi hazır ofis çözümleri ile pazarda çok çok güçlü ve güvenilir hareket imkanı buluyorlar.

İzmir’in mükemmel körfez manzarası eşliğinde, işinizi daha verimli ve prestijli bir ortamda büyütmek istiyor iseniz, Regus İzmir, Folkart Towers’da size hizmet vermeye hazır.

Emlak Mimar