Prime Suites’te sıfır peşinat fırsatı

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan,...

 
 

Projeler

Babacan Holding’in Basın Ekspres Yolu üstünde uygulamaya geçirdiği Prime Suites projesinde tapuların hemen teslim edilmekte ve sıfır peşinatla aylık bin 950 TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olunuyor.

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ettiklerini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites projemizde teslimler devam ediyor. Çocukların öğrencilik süresince kendi evinde kalmasını isteyen ve geleceğe kazançlı yatırım yapmak isteyen aileler projemize yoğun ilgi gösteriyor. Bölgenin en lüks ve en prestijli projesinde ulaşılmaz algısını kırarak hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve bin 950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sunuyoruz” dedi.
Hemen teslim daireler
Prime Suites, giriş ve 18 kat olarak tek blok şeklinde İstanbul’un prestij hattı Basın Ekspres Yolu’nda 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde Güneşli’de yükseliyor. İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan bir lokasyonda konumlanıyor.
Farklı alan büyüklüğüne sahip toplam 142 daireden oluşan projenin sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve rezidans hizmetleri yer alıyor.
Prime Suites’te yer alan daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. Benzersiz bir yatırım konseptine sahip olan projede, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık kira getirisi de elde edebilir.

Emlak Mimar