Platinum Konut Projesi

Platinum projesi Adana'nın Seyhan bölgesinde yükselen proje. Seyhan bölgesi her geçen gün biraz daha yıldızı parlayan bölgeler arasında bulunuyor. Pro...

 
 

Projeler

Önder İnşaat aracılığı ile Adana' da hayata geçirilecek olan Platinum projesinde toplamda 76 adet konut bulunmakta. Projenin sekiz bin metrekarelik bir arsa konumu var. Platinum projesi içinde daireler sadece 3+1 biçiminde hazırlanmış. Dairelerin büyüklüğü ise 123 metrekare.

Platinum projesi Adana'nın Seyhan kısmında yükselen proje. Seyhan bölümü her geçen gün az daha yıldızı parlayan bölgeler arasında bulunmaktadır. Proje dahilinde evlerin 3+1 halinde tasarlanmış olması hasebiyle alıcılara da kolaylık sağlanmış.

Platinum Konut Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Sosyal donatıları ile dikkati çeken Platinum projesinde basketbol oynama sahası, yürüme yolu, kafeterya, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, fitness ve plates merkezi, çocuklar için yüzme havuzu yer almakta.

Platinum projesinde dairelerde duşa kabin, ebeveyn banyosu, giyinme odası gibi özelliklerle birlikte 3'lü ankastre seti standart olarak alıcısına sunulmakta. Ek olarak projeden ev sahibi olacakların araçlarına özellikle kapalı otopark yer almakta. Projenin teslim tarihi henüz belli değil.

Proje Aralık 2019'da teslim edilecek.

Platinum Konut Projesi konut fiyatları ve satış seçenekleri

Platinum projesinde belli bir peşinat verip kalanı için banka kredisi kullanılabiliyor. Ek olarak şirket içi vadelendirme seçenekleri de var..

Daire Tipi Fiyat Aralığı

3+1 410.000 TL

Platinum Konut Projesi Nerede?

Emlak Mimar