Piyalepaşa İstanbul’da 120 ay vade fırsatı

Yüzde yüz prim yapması bekleniyorBeyoğlu'na yeniden hayat verecek ödüllü proje Piyalepaşa İstanbul, yeni kampanya, kişiye özel ödeme seçenekleri ve yü...

Projeler

Polat markasının hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul'un bu hafta içinde satışa çıkan 2'nci etabında yer alan dairelerden altmış ay sıfır faiz ve yüzde 35 peşin 120 ay 0,45 faizle daire alma fırsatı tanınıyor.
Piyalepaşa İstanbul, toplam 450 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 2018 yılında teslim edilecek olan projede 760 konut ve 190 rezidans daire yer alıyor. Şehrin kalbinde hayat bulan Piyalepaşa İstanbul, ulaşım açısından da merkezi konumda yer alıyor. Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika içinde ulaşma imkânı sunan proje, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.

Yüzde yüz prim yapması bekleniyor
Beyoğlu'na yeniden hayat verecek ödüllü proje Piyalepaşa İstanbul, yeni kampanya, kişiye özel ödeme seçenekleri ve yüzde bir KDV avantajıyla, tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 prim yaparak çok kazandıracak gibi gözüküyor.
205 daireden oluşan ve 2. etabı satışa sunulan Piyalepaşa İstanbul'da 3+1 ve 4+1 daireler çoğunlukta bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul'da konutların metrekare birim fiyatı 10 bin 500 TL'den, rezidansların ise 13 bin TL'den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler, kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği ile ödeme planını şekillendirebiliyor.

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bölümde bulunan formu doldurun.

Emlak Mimar