Piyalepaşa İstanbul, 1 Yılda %25 Prim Yaptı

Piyalepaşa İstanbul, Fuardan ve Kendilerine Gösterilen İlgiden Memnun

 
 

Projeler

Piyalepaşa Gayrimenkul, CNR Expo 2016 Emlak Fuarı'nda Polat güvencesi ile Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı'nda kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilenPiyalepaşa İstanbulprojesi ile yer aldı. Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü, Kaan Yücelproje ile ilgili detayları aktardı.

Piyalepaşa İstanbul, Fuardan ve Kendilerine Gösterilen İlgiden Memnun

Kaan Yücel, fuara hem yerli hem yabancı ilgisi olduğunu söyleyerek, fuarların düzenli iletişim için önemli olduğuna ve katılmak gerektiğine vurgu yaparak: 'projemize olan ilgiden de memnunuz' dedi.

Özel sektörün inşa ettiği en büyük kentsel dönüşüm projesi

dörtyüz elli bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve İstanbul Beyoğlu'nda şehrin kalbinde uygulamaya alınan Piyalepaşa İstanbul özel sektörün inşa ettiği en büyük kentsel dönüşüm projesi.

Piyalepaşa İstanbul, Semt Hayatı Sunuyor

1+0'dan 4+1'e kadar geniş yelpazede daire seçeneği sunan projede, inşaat bütün hızıyla devam etmektedir. Karma proje olarak bina edilen Piyalepaşa İstanbul, otel, konut, AVM, alışveriş sokağından oluşuyor. Kaan Yücel proje hakkında olarak, 'İnsanlara yaşam alanı, semt hayatı sunuyoruz. Dolayısı ile ilgi de bu yönde hayli iyi' dedi. 25 blokta 760 konut 190 rezidansdan oluşan Piyalepaşa İstanbul projesinde kaba inşaat devam etmekte. Piyalepaşa İstanbul teslimleri ise 2018 Ocak olarak planlanmaktadır

Kaan Yücel,istiklal caddesi genişliğinde bir sokak inşa ettiklerini bu sokaktada cadde dükkanların bulunacağını söyledi. Piyalepaşa İstanbul projesindeki cadde dükkanların %20'si kiralandı.

Piyalepaşa İstanbul metrekare birim satış fiyatları 9 bin beşyüz Türk lirasından başlamaktadır

Piyalepaşa İstanbul projesinde metrekare satış fiyatları 9 bin beşyüz TL-10 bin lira arasında. Kaan Yücel projenin 1 senede %25 etrafında primlendiğini, proje bittiği zaman de %100 prim beklediklerini söyledi.

'Beyoğlu, Misal İlçe Olacak'

Kaan Yücel, Beyoğlu'nda diğer kentsel dönüşüm projelerinin devam etttiğini, Beyoğlu Belediyesi'nin de de kentsel dönüşüm projelerine büyük destek verdiğinin altını çizerek, 'İnşallah Beyoğlu misal biri lçe olacak' dedi.

Emlak Mimar