Panaroma Hill projesi

Panaroma Hill'de kat planları ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

İstanbul Anadolu Yakası Pendik ilçesi Kurtköy mevkii Çamlık Mahallesi Meşe Sokakta yer almakta olan 3 bin metrekare boyutunda arsa üstünde Kayabaşı Grup ve Redev Yapı ortaklığıyla uygulamaya alınan Panaroma Hill projesi; 1'i konut bloğu ve 6'sı da villa olmak üzere 7 binadan oluşuyor.

Panaroma Hill'de kat planları ve sosyal etkileşim alanları

Projenin konut bloğunda büyüklükleri 105 ile 110 metrekare aralığında farklılaşan 2+1, 137 ile 146 metrekare aralığında değişen 3+1 ve 167 metrekareli 4+1 kat planında 82 daire ile 240 metrekare büyüklüğündeki 6 villayla beraber toplamda 88 konut bina edilmekte. Projede ek olarak kreş & anaokulu, kafe ve marketten oluşan ticari alanlar bulunmaktadır

Panaroma Hill projesi - emlakmimar.com

Sosyal kullanım alanları arasında; çocuklar için oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, donanımlı fitness fitness center, jakuzi, sauna, buhar banyosu, macera duşu, peyzajlı bahçede dinlenme alanları, cep sineması, toplantı odası, kapalı otopark ve güvenlik hizmetleri bulunmaktadır

Panaroma Hill'de teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme koşulları ve projenin lokasyonu

İnşaat çalışmalarının 2016'nın eylül sonrası ilk ayda başlamış olduğu projede evlerin teslim edilmesinin haziran 2018'den sonra başlaması planlanmakta. Satış fiyatlarının 540 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değiştiği projeden ev sahibi olabilmek isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Panaroma Hill projesi - emlakmimar.com

Proje lokasyon olarak; yapımı devam etmekte olan metro hattının bölüm istasyonuna, Sabiha Gökçen havaalanına, TEM ve E-5 otoyollarına erişimin çok kolay sağlandığı bir konumda yer almakta. Ek olarak bölüm çok miktarda üniversite yerleşkesine ve önemli şirketlerin genel merkezlerine ev sahipliği yapıyor.

Emlak Mimar