Pal City 2’de Ayrıcalıklı Yaşam Sadece 270 bin TL

Antalya konut projeleri arasında ön plana çıkan Pal City 2'de, büyük açık yüzme havuzu, kapalı havuz, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, kre...

 
 

Projeler

Pal City projesinden sonra benzer bölümde Pal City 2 yükseliyor. Pal City Konakları Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi birinci etabında başarılı olan kooperatif Pal City 2'yi uygulamaya sunuyor. İçinde villalar, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer almakta olduğu 400 259 proje premium bir yaşam sunuyor.

Antalya konut projeleri arasında ön plana çıkan Pal City 2'de, büyük açık yüzme havuzu, kapalı havuz, çocuk havuzu, tenis oyunu sahası, basketbol oynama sahası, kreş, çocuk oyun parkları, süpermarket, cafe, restoran , vücut geliştirme salonu, sauna gibi yaşamın bütün renkleri proje dahilinde yer almakta.

Pal City 2 Konut çeşitleri

Antalya'nın en seçkin villa konut projesi Pal City 2, 125 bin metrekare alanda 154 adet villa, 114 adet 2+1 ve 132 adet 3+1 dairelerden oluşan konutlardan oluşur

Projede genişve ferah alanlar oluşturulmuş. Villalar 270 metrekare kullanım alanı ve 175 metrekare bahçeye sahip California tarzı biri birine dayalı ikiz villalardan oluşuyor. Ek olarak müstakil, havuzlu olarak farklılaşan villa seçenekleri projede yer alır.

Dairelerin yer almakta olduğu binalar ise şömine, yerden ısıtma, deprem ve yangın yönetmeliğine münasip, ısı ve ses yalıtımlı, kaliteli malzeme kullanılarak 1. Sınıf işçilikle oluşturulmuş akıllı ev sistemlerine sahiptir.

Çift daireye 3 katlı apartman olarak halde tasarlanmış 3+1 daireler, 200 - 222 metrekare seçenekleri ile geniş ailelerin sığabileceği konforlu bir yaşam tasarlanmış. Ek olarak zemin kat daireler için 83 metrekare bahçeler oluşturulmuş.

Pal City 2'de yeni evli çiftlerde düşünülerek 155 metrekareden başlayan 2+1 daireler oluşturulmuş.

Pal City 2 Fiyatlar

2+1 evlerin fiyatları 270 bin tl'den başlarken, 3+1 evlerin fiyatları ise üçyüz elli bin liradan başlangıç göstermektedir.

İkiz villalar ise 555 bin tl'den başlarken, müstakil villaların fiyatları ise 1 milyon 225 bin tl'den başlangıç göstermektedir.

İnşaatının yapılış hali, finansman modeli ile değişiklik yaratan proje sosyal kullanım alanları ile de emsallerine fark yaratıyor. Vali Konaklarının çevresini çevreleyen koşu yolu ve bisiklet yolu, açık-kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi ve çok amacı ile spor tesisi ile 2018 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilecek olan projede 2+1 daireler 270 Bin türk lirasından satışı başladı.

Projeyi hayata geçiren S.S. Antalya Pal City Konakları Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Eren, Döşemealtı'ndaki projelerde uyguladıkları garantili kooperatifçilik modelinin inşaat sektörüne yenilik getireceğini belirterek şunları söyledi.
' Uygulamış olduğumuz bu sistem, hafızalarımıza kazınan olumsuz kooperatifçilik modelini ortadan kaldıran teminat sistemine dayalı bir anlaşmadır. Üyelerimize taahhüt ettiğimiz proje detaylarını teknik şartname sözleşme altına alıyoruz. Teslim ettiğimiz konutlarda birebir teknik şartname uygun yapıyoruz. Üyelerimiz ile kesinlikle birebir para alışverişine girmiyoruz. Üyelik aidatını bankaya ödeyen üyemizin hesabından inşaatın ilerlemesine göre proje hesabına geçiş yapılıyor. Üyelerimiz bütün süreci banka ile yürütüyor. Ayrıca anlaşmalı banka ile yapmış olduğumuz protokol gereği üyelerimiz mevcut faiz oranlarından yüzde 50, 55 daha indirimli konut kredisi kullanabilecekler' dedi.

Pal City 2 Nerede

Antalya'nın Döşemealtı bölümünde bulunan Pal City 2, Havalimanına yirmi dk, Akdeniz Üniversitesi kampüsüne 12 dakika, Antalya Spor Kompleksine ise sadee 3 dakika mesafededir.

PAL CİTY 2 Ayrıntılı bilgi edinmek için mutlaka ziyaret edin

Emlak Mimar