OtoWorld Asya

İstanbul’un Anadolu yakasının ilk ve tek 'Oto AVM' projesidir. Oto World Asya, Pendik'te Kurtköy bölgesinde konumlandırıldı.

 
 

Projeler

OtoWorld Asya nerede?

Otomotiv pazarı için büyük önem taşıyan proje İstanbul’un Pendik İlçesi’nde bina ediliyor. Projenin lokasyonu, ulaşım açısından avantajlar sunması ve büyük yatırımların merkezini oluşturan bir bölüm olması nedeni ile Pendik olarak belirlendi. Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşısında, 333 metre TEM E-5 bağlantı yoluna cepheli olarak konumlandırıldı. Otoworld Asya, bu konumuyla İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa süre içinde ulaşım imkanı veriyor.

OtoWorld Asya - emlakmimar.com

OtoWorld Asya’yı kimler yapıyor?

OtoWorld Asya inşaat sektörünün iki deneyimli firması Has Şirketler Grubu ile Evra Group ortaklığıyla kullanıma sunuluyor.

OtoWorld Asya - emlakmimar.com

OtoWorld Asya’da neler olacak?

OtoWorld Asya’da otomotiv alanında hizmet veren üretici, distribütör ve 2. el galeri sahipleri yer alacak. Oto World Asya 365 adet işyerinden oluşuyor. Bu işyerlerinin 0 ve 2. el showroom, oto servis, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanmaktadır

OtoWorld Asya - emlakmimar.com

OtoWorld Asya’da galeri fiyatları kaç TL’den başlıyor?

Pendik OtoWorld Asya'nın içindeki araba galerinde alan büyüklüğü 200 metrekare ile 600 metrekare aralığında değişmekte. 2013 Mart ayı itibarı ile metrekare birim fiyatı 3 bin ikiyüz Türk lirasından başlayan OtoWorld Asya’da banka kredisi kullanma imkanı var olan. Projenin ödemesinde tutarın yarısına kadar kredi kullanılabiliyor. Projenin teslimi 2014 yılının Yılın son ayı içerisinde yapılacak.

170 milyon Lira yatırım değerine sahip Otoworld Asya'nın arsa alanı 22 bin 275 metrekareye yayılıyor. Toplam inşaat alanı 95 bin metrekare olan Oto World Asya Pendik'te toplam 365 galeri bulunmaktadır

OtoWorld Asya - emlakmimar.com

OtoWorld Asya projesine nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havaalanı’nın ile iç içe bir lokasyonda alan Oto World Asya, sahil yolu, E- 5 ve TEM otoyollarının birleştiği noktada yer almakta. İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa süre içinde ulaşım imkanı bulunan Oto World Asya, konumuyla da öne çıkıyor.

OtoWorld Asya - emlakmimar.com

OtoWorld Asya'nın iletişim bilgileri neler?

OtoWorld Asya Satış Ofisi

Pendik Tem Bağlantı Yolu Üstü, Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı Pendik/İstanbul

Tel : +90 216 392 22 22 (Pbx)

Faks : +90 216 506 11 98

E-mail : info@otoworld.com.tr

www.otoworld.com.tr

Emlak Mimar