OryaPark İstanbul fiyat listesi

OryaPark İstanbul fiyatları'

 
 

Projeler

İstanbul Ümraniye'de 526 daireden meydana gelmekte olan projede; 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı Crown Otel yer almakta.

OryaPark İstanbul fiyatları'

Residence bloğunun kaba inşaatının bittiği OryaPark İstanbul'daki 1+1 daireler 525 bin tl'den, 2+1 daireler 931 bin tl'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 58 bin tl'den başlaması planlanan fiyatlarla satışa sunulmakta

Zengin sosyal imkanlar şurada

Aralık 2016'da sahiplerine teslim edilecek olan projenin sosyal sosyal donatı alanları arasında; açık/kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kids club, club lounge, sauna, home theatre, özel yemek odaları, parti odaları, çok amacıyla spor sahası, yürüyüş yolları ve otopark yer almakta.

OryaPark İstanbul ulaşım

Ümraniye'nin gözde projelerinden OryaPark İstanbul'dan; Ataşehir, Ataşehir Finans Merkezi ve Çekmeköy'e on dk, FSM Köprüsü'ne 2 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne beş dakika, Kozyatağı'na 15 dk içerisinde ulaşılabiliniyor.

Toplu taşıma araçlarına 2 dakikalık yürüyüş uzaklığında bulunan Oryapark İstanbul projesi; Atatürk havaalanına 30 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı 20 dk, TEM bağlantı yolu 1 dakika, E5 Karayolu ise 5 dakika süren uzaklıkta, Inkılâp Mahallesi Metro Durağı'na on dk ve üçüncü köprü ve havalimanı bağlantı noktasına 3 dk uzaklıkta yer almakta.

AYRINTILI BİLGİL İÇİN TIKLAYINIZ!

Emlak Mimar