Ortalamanın üzerinde kazancı garanti ediyor

26 Mayıs 2015, İstanbul- Bugüne kadar İstanbul’un en çok kazandıran projelerine imza atan Dumankaya İnşaat, ön satış dönemi ile birlikte sunduğu fiyat...

 
 

Emlak Rehberi

Kente kimlik katan ve modern şehir hayatının gerekliliklerini karşılayacak yaşam biçimlerini müşterilerinin beğenisine sunan Dumankaya İnşaat, Dumankaya Dünyası farkıyla oturumculara eşsiz bir konfor imkânı sunarken yatırımcılar için de kazandıran projeler hayata geçirmeye devam etmektedir.

26 Mayıs 2015, İstanbul- Bugüne kadar İstanbul’un en fazla kazandıran projelerine imza atan Dumankaya İnşaat, ön satış zamanı ile beraber sunduğu fiyat avantajlarının yanında ek olarak anahtar teslimi sonrası asistan, konut destek, dizayn destek gibi hizmetleri ile Türkiye ortalamasının üstünde bir kazancı garanti ediyor.

Ev satın alır iken firmaya duyulan güvenin ön plana çıktığı bu günlerde sürdürülebilir kalite anlayışıyla konut geliştiren ve yalnızca kendine değil benzer zamanda etrafına de değer katan projeler üretme hedefiyle çalışmalarına devam etmekte olan Dumankaya İnşaat, İstanbul’un bütün bölümlerinde modern kent insanının ihtiyaçlarına cevap veren yaşam alanlarını uygulamaya sunuyor.

Dumankaya İnşaat fırsat niteliğindeki kısımlarda uygulamaya sunduğu eşsiz projeler ile daha ilk adımda yatırımcılara karlı bir seçenek sunarken Dumankaya Dünyası ile de geniş bir satış sonrası destek hizmetleri sunuyor. Asistan hizmetleri, aktiviteler ile projenin bir sosyal toplanma alanına dönüştürülmesi, satış-kiralama hizmetleri, dizayn destek, konut destek gibi çalışmaları oluşturduğu hizmetler bütünü de yatırımcıların kazancını katlıyor.

Müşterileri için devamlı değer üreten, her bir kişinin şehir yaşamındaki mutluluğunu, konforunu ve yüksek yaşam kalitesini esas alan projeler kazandıran Dumankaya İnşaat, müşterilerine kazandırırken kendisi de kazanmaya devam etmektedir. GfK’nın yaptığı araştırmaya göre; 2014 senesinde tüketiciler tarafından en beğenilen marka seçilen ve Superbrands 2014 senesi seçimlerinde süper markalar arasında yer almakta olan Dumankaya İnşaat, marka değerini daha da güçlendirerek yoluna devam etmekte.

İstanbul’un yeni değerlenen bölümlerinde yatırımlarına hız veren Dumankaya İnşaat’ın bu kapsamda Maltepe’de yürüttüğü Ritim İstanbul projesi teslim edilen ilk etabıyla adından söz ettirirken, diğer yandan inşası devam etmekte olan son etabıyla adından söz ettirecek.

Ritim İstanbul’da Adalar’a Karşı Yüksek Kazanç
İstanbul’un en çok değer kazanan ilçelerinden Maltepe’de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul, 863 rezidans, 250 home Office, 114 ticari ofis ve 146 mağaza-iş yeri olmak üzere toplamda 1.373 bağımsız üniteden oluşuyor.

312 bin türk lirasından başlaması düşünülen fiyatlar ile daire sahibi olunabilecek projede, cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis ve bürolar gibi özel alanlar bulunmaktadır. Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olabilmek isteyenler için Dumankaya İnşaat, sıfır peşinat, yüzde oniki indirim, 48 ay sıfır faiz ve 120 ay yüzde 0,56 faiz gibi türlü fırsatlar sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Dumankaya’nın Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul geliştiricilerinden Al Mazaya ile yaptığı ortaklık çerçevesinde Kuveyt’te görücüye çıkan proje, yabancı yatırımcılarında ilgi odağında.

Doğa ile İç İçe Ferah Bir Yaşam Fırsatı
İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesi, az katlı binaları, 4 farklı dekorasyon seçeneği, geniş metrekareli evleri, projenin yüzde 70’ini kapsayan yeşil alanlarıyla ferah bir yaşam alanı niteliğinde.

219.120 Liradan başlaması beklenen ücretlerle daire sahibi olunabilecek proje metroya, TEM otoyoluna ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine yakınlığı ile dikkat çekerken Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ataşehir-Finans Merkezi’ne göre mükemmel konumda bulunmaktadır. Türlü dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren projede daire sahibi olabilmek isteyenler için peşinat ödemesiz, yüzde oniki indirim ve 48 ay sıfır faiz gibi fırsatlar bulunmakta

Emlak Mimar