Optimum Yatırım'dan yeni proje: Kartal IQ

Kartal IQ Rezidans projesi, Optimum Yatırım imzası ile Yakacık'ta hayata geçiriliyor. 21 katlı tek kule olarak planlanan Kartal IQ, 3 dönüm arsa alanı üzerinde yayılıyor.

 
 

Projeler

Kartal IQ Rezidans projesi, Optimum Yatırım imzası ile Yakacık'ta kullanıma sunuluyor. 21 katlı tek kule olarak planlanmakta olan Kartal IQ, 3 dönüm arsa alanı üstünde yayılıyor.

Toplam 110 daireyi kapsamında barındıran projede benzer zamanda ticari ünitelere yer veriliyor. Proje içerisindeki konutlar 1 oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire halinde dizayn edildi.

Kartal IQ Rezidans'taki 1 oda bir salon daireler 67 metrekare ile 73 metrekare arasında, iki oda bir salon daireler 103 metrekare ile 124 metrekare arasında, üç oda bir salon daireler ise 138 metrekare bazında tasarlandı.

Optimum Kartal IQ projesinde teslimlerin 2019 senesi Mart ayında yapılması öngörülüyor.

Kartal IQ Optimum'da ortak alanlar bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, sinema odası, hobi odası, aktivite odası, fitness, sauna, hamam, buhar odası, pilates salonu, çocuk oyun odası, kafeterya, kütüphane ve kapalı otopark bulunmaktadır

Kartall Mesa projesinin bitişiğinde yer almakta olan Kartal IQ Rezidans Evleri metro ve E5’e yakın lokasyondan bulunmakta

Kartall Mesa adres: Cumhuriyet Mh. Mermer Sk. No:16 Kurfalı Yakacık Yanyol 34876 Kartal-İstanbul

Tel: (216) 378 3333

Resmi Web Sitesi: http://www.optimumyatirim.com/optimum_iq_kartal-galeri-tr-57.html

Emlak Mimar