Ontan Modda Port projesi yolda

Modda Port projesi, Ontan Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. İzmir Konak’ta konumlandırılan Modda Port projesi, ofis, home Office ve rezidans olarak karma konsept olarak dizayn edildi..

 
 

Projeler

Modda Port projesi, Ontan Gayrimenkul tarafından kullanıma sunuluyor. İzmir Konak’ta konumlandırılan Modda Port projesi, ofis, home Office ve rezidans olarak karma konsept olarak dizayn edildi.

Modda Port'ta 30 ile 70 metrekare aralığında farklılaşan büyüklüğe sahip 1+1 ,2+1 ve otuzbir daire tiplerine yer veriliyor.

25 katlı 2 blok olarak yükselen projede daire teslimlerinin Ağustos 2020’de gerçekleşmesi planlanmakta. Ontan Gayrimenkul Modda Port'taki ofislerin büyüklükleri ise 30 metrekare, home Officeler 38 metrekare, rezidanslar ise 70 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Modda Port projesinde zemin katlardan 9. kata kadar ofis üniteleri, 9. kattan 16. kata kata kadar home office, 16. kattan 25. kata kadar da rezidans seçenekleri yer almakta.

Deniz ve şehir manzarasına hakim projenin ortak sosyal donatı alanları arasında güvenlik , otopark, yürüme parkurları , vücut geliştirme salonu, peyzaj alanı ve yeşil alan var olan

Tel: 444 67 31

Resmi Web Sitesi: http://www.moddaport.com/index.php

Emlak Mimar