Ondörtüç Pendik'te yatırım yapan kazanıyor

Ondörtüç Pendik'te inşaat çalışmaları tam gaz devam ediyor. Proje Kurtköy Havaalanı, hızlı treni ve deniz otobüsüyle cazibe merkezi haline gelen Pendik, Ondörtüç Pendik yatırımcısı için gelecek vadediyor.

 
 

Projeler

İnsay Yapı tarafından Pendik'te bina edilen Ondörtüç Pendik'te inşaat çalışmaları tam gaz devam etmekte. 2018'in Haziran ayında teslim edilecek olan projenin kaba inşaatı tamamlanırken, ince yapı işleri için ise kollar sıvanıyor.

İstanbul'un parlayan yıldızı şekline gelen Pendik'te yükselen Ondörtüç Pendik, ev sahiplerine yatırım değeri yüksek yeni yaşam alanı sunuyor. Kurtköy Havaalanı, hızlı treni ve deniz otobüsüyle çekim alanı durumuna gelen Pendik, Ondörtüç Pendik yatırımcısı için gelecek vadediyor.

Lüks yaşam konseptiyle uygulamaya alınan Ondörtüç Pendik, yeni nesil modern yaşam stiline münasip olarak bina ediliyor. 9 bin metrekarelik alan üstüne kurulan Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. Kaba inşaatın tamamlandığı projede üç tip konut seçeneği bulunmaktadır. 1+1, 2+1 ve otuzbir konut seçeneklerinden oluşan Ondörtüç Pendik'te konut büyüklükleri sırası ile takriben 68, 103 ve 146 metrekare bazında belirlendi. Projede, 1+1 evlerin fiyatları 228 bin lira, 2+1 evlerin fiyatları 296 bin lira ve 3+1 konutların ücretleri ise 440 bin liradan alıcı buluyor.

Ondörtüç Pendik projesinde kaba inşaatın tamamlandığını ince detay işlerine geçildiğini söyleyen İnsay Yapı Yönetme idaresi Başkanı İhsan Çulhalık, bu gidişle projeyi zamanından önce teslim edeceklerini belirtti.

İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te yer almanın projelerine büyük avantaj kazandırdığını anlatan Çulhalık, “bölüm, son bir kaç sene içerisinde büyük gelişme kaydetti. Ulaşımda büyük reformlara imza atan Pendik, TEM çıkışı ve üçüncü köprü bağlantılarıyla yatırımcısının yüzünü güldürdü. Kent planlamasını doğru yapan Pendik, geleceğin ticaret merkezi olmaya aday oldu. Bugün Pendik'e yatırım yapan, yarın çok çok fazla kazanacak” dedi.

Ondörtüç Pendik'i inşa ederken, lokasyonu önemsediklerini anlatan Çulhalık, projelerinin artık dünden çok çok değerli olduğunun altını çizdi. Kişilere has fiyat uygulaması Herkese ayrıcalıklı bir yaşamın vadedildiği Ondörtüç Pendik'te bireye has fiyat uygulaması bulunmaktadır. Hiç peşinat ödemeden 24 ay taksitle ev sahibi olabilme imkanı sunan Ondörtüç Pendik'e, banka kredisiyle ev sahibi olabilmek isteyenlere de yüzde beş artı yüzde on indirim fırsatı sunulmakta. Yine bir çok seçeneğin yer almakta olduğu Ondörtüç Pendik'te isterse yatırımcı, kendi ödeme planını kendisi belirliyor. Balkon keyfi geri dönüyor Emlak sektörünün önemli oyuncularından biri biçimine gelen İnsay Yapı, Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'le dileyen herkese şehrin içerisinde müstakil bir yaşam vadediyor. Sert peyzajın ve botanik bahçelerin hakim olduğu Ondörtüç Pendik'te, bütün evler geniş balkonlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Alandan kazanmak amacı ile bir çok projede bulunmayan geniş balkonlar, Ondörtüç Pendik'le tekrar yüz üzerine çıkıyor. Dairelerin yüzde 85'inde yer almakta olan balkonlar, Ondörtüç Pendik yatırımcısına konforu ve huzuru birlikte sunuyor. Ondörtüç Pendik ile balkon keyfini geri getiren İnsay Yapı, yatırımcısına fiyatına göre bölgenin en kaliteli ve en konforlu yaşamı vadediyor. 24 saat güvenlik 24 saat güvenlik hizmetinin yer almakta olduğu Ondörtüç Pendik'te yüksek koruma dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle bina edilen Ondörtüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla bütün rakiplerini geride bırakıyor. Projede ek olarak spor yapma alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüme yolu, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer almakta. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen projede ek olarak mağaza ve restoranlar da olacak. Kolay ulaşım Pendik'in merkezinde yer almakta olan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dk uzaklıkta yer almakta olan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık mesafede bulunmakta.

0216 3141414

www.ondortuc.com.tr

Emlak Mimar