Ommer Hotel kayağa hazır

Kayseri’de merkezi konumu ile dikkat çeken Kayseri’nin ilk yerel 5 yıldızlı oteli Ommer Hotel, Anadolu konukseverliğini ve sıcaklığını, geniş odaları...

 
 

Dekorasyon

Kayseri’nin ilk yerel beş yıldızlı oteli olan Ommer Hotel, para vermeden Erciyes turları ve Kayseri lezzetleriyle dolu ‘kayak paketi’ hazırladı.

Kayseri’de merkezi konumu ile dikkat çeken Kayseri’nin ilk yerel 5 yıldızlı oteli Ommer Hotel, Anadolu konukseverliğini ve sıcaklığını, geniş odaları ve lüks detaylarıyla misafirlerine sunuyor. Ticaretin kalbi sayılan Kayseri’de iş seyahatleri için de çözümler sunan Ommer Hotel, kayak müdavimlerini sevindirecek geleneksel kayak paketi kampanyasına başladı.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve sosyal donatılarıyla müşterilerine ayrıcalıklı imkanlar sunan Ommer Hotel, rahat bir konaklama, eşsiz Kayseri lezzetleri ve bedava Erciyes transferini içeren kayak paketi ile beklentileri yükseltiyor.

Mini paket ve ultra paket seçenekleriyle ihtiyaca münasip seçenekler sunan Ommer Hotel, yerli ve yabancı kayak severleri bekliyor.

Türkiye’nin gözde kayak merkezi

altı bin senelik geçmişiyle Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet döneminin izlerinin hala okunduğu turizm şehri olan Kayseri, artık kayak turizmi için de hayli cezbedici bir konum itibariyle göze çarpıyor.

Kayak yapmak isteyenler için hem iktisadi aynı zamanda dünya standartlarında hizmet sunan Erciyes Kayak Merkezi, bilhassa son devirlerde Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinin arasında yer almakta.

Kişi başı 125 Liradan başlamakta.

Anadolu misafirperverliği ve sıcaklığını hissederek konaklama seçenekleri sunan Ommer Hotel’in, ‘Mini Kayak Paketi’nde tek kişilik 199, çift kişilik 249 liraya; oda kahvaltı, konaklama, Erciyes’e transfer imkanı bulunmaktadır

Tek kişilik 269, çift kişilik 369 lira olan ‘Ultra Paket’ içinde ise; oda kahvaltı, akşam yemeği, Erciyes’e transfer ve skipass hizmetleri bulunmakta

Kayak turizmi olduğu kadar iş seyahatleri için de vazgeçilmeyen bir adres şekline gelen Ommer Hotel, şehrin panoramik manzarasına sahip 186 ferah odasıyla hizmet veriyor. Kayseri’nin geleneksel lezzetleri ve dünya mutfaklarından değişik tatları birlikte sunan otel içindeki Mons Argaeus Restaurant ise yemekleri unutulmaz bir duruma getiriyor.

On-line rezervasyona % 10 indirim imkanı

Seyahatlerinizi daha konforlu hale getirmek için çalışanOmmer Otel, Joie Club’le keyifli bir mola sunuyor. 2 bin 200 metrekare alanda kurulu, Kayseri’nin en büyük hamamını içinde bulunduran Joie Club; fitness, wellness, SPA’nın yanı sıra kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ve buhar banyosu gibi hizmetlerle misafirlerine keyifli anlar vaat ediyor.

Ommer Hotel, internet sayfası üstünden yapılmış olan rezervasyonlarda uyguladığı yüzde on indirim kampanyasıyla da ulaşabilir seyahatler sunuyor.

Emlak Mimar