NLive Bahçeşehir’de vade farksız taksit fırsatı

4 bin merekarelik alanda 98 konut kapasitesi ile inşa edilen NLive Bahçeşehir projesi 21 katlı tek blok halinde yükseliyor.

 
 

Projeler

Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer almakta olan ve yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içerisinde planlı bir biçimde büyüyerek misal bir uydu kent durumunu alan Bahçeşehir'e yeni soluk getirmek amaçlı bina edilen NLive Bahçeşehir projesi Özyurtlar İnşaat şirketi aracılığıyla kullanıma sunuluyor.

dört bin merekarelik alanda 98 konut kapasitesi ile bina edilen NLive Bahçeşehir projesi 21 katlı tek blok olarak yükseliyor.

Aile temasının ön planda tutulduğu projede komşuluk ilişkilerini güçlendirecek detaylara yer veriliyor. Nlive Bahçeşehir, klasik site içinde yapılamayacak barbekü zevkini arka bahçesinde sakinlerine sunarken bir çok ailenin özlem duyduğu piknik keyfini de şehirden uzaklaşmadan yapma imkanı sağlıyor. Projedeki sosyal donatıları arasında yüzme havuzu, fitness center, cafe, sauna, hamam, teras, sinema, play station, barbekü alanı, duş alanları, buhar banyosu, bahçe yer almakta.

Nlive Bahçeşehir nerede?

Bahçeşehir'in merkezinde uygulamaya alınan Nlive Bahçeşehir, toplu taşıma araçları, TEM otoyolu bağlantısı üstünde yer almakta. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne on dk, Atatürk Havaalanı'na ise onbeş dakika mesafede bulunmakta. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan Nlive Bahçeşehir, bölgenin en büyük AVM'sinin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapı Market'e beş dakika mesafede yer almakta.

NLive Bahçeşehir'de fiyatlar

2 oda 1 salon daireler 379 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 711 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler 900 bin liradan başlangıç gösteriyor.

NLive Bahçeşehir projesi ücret planı bünyesinde 24 ay taksit farksız taksit yapılabilmektedir. Projede daire teslimlerinin Mart 2017'de yapılabilmesi planlanmaktadır.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar