NLive Bahçeşehir’de 379 bin TL’den başlayan fiyatlarla

NLive Bahçeşehir projesi 3 bin 778 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. 21 katlı tek blok halinde yükselen NLive Bahçeşehir projesi toplam 98 adet ...

 
 

Projeler

İstanbul Avrupa yakası civarında Bahçeşehir'de uygulamaya sunulan NLive Bahçeşehir projesi Özyurtlar İnşaat aracılığıyla bina ediliyor.

NLive Bahçeşehir projesi 3 bin 778 metrekare arsa alanı üstüne yayılıyor. 21 katlı tek blokça yükselen NLive Bahçeşehir projesi toplam 98 adet daire ve 6 adet asma katlı dükkandan oluşuyor.

NLive Baçeşehir projesi iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon loft konut çeşitlerinde dizayn edildi. İnşaat çalışmalarına başlanan NLive Bahçeşehir projesinde teslimlerin 12 ay sonra gerçekleşmesi öngörülüyor.

NLive Bahçeşehir projesinde iki oda bir salon daireler 86 metrekare ile 135 metrekare arasında, üç oda bir salon daireler 162 metrekare, dört oda bir salon loft daireler ise 197 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahip.

NLive Bahçeşehir fiyatları!
2 oda 1 salon daireler 379 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 711 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler 900 bin liradan başlayarak yükseliyor.

NLive Bahçeşehir projesinin sosyal kullanım alanları arasında yüzme havuzu, spor yapma alanı, cafe, sauna, hamam, teras, sinema, play station, barbekü alanı, duş alanları, buhar banyosu, bahçe, kapalı otopark ve güvenlik yer almakta.

NLive Bahçeşehir projesinden daire sahibi olabilmek isteyenlere yüzde 35 peşinat ödendikten sonra 24 ay taksit farksız taksitlendirme imkanı sunulmakta. Proje Atatürk havaalanına onbeş dakika, Marmarapark AVM'ye beş dakika uzaklıkta yükseliyor.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar