Nest Dragos projesi

Nest Dragos'ta kat planları, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Maltepe'ye bağlı Cevizli Mahallesi Yavuz Selim Sokak'ta takriben 30 bin metrekarelik inşaat alanı üstünde BGS Nest tarafından yapımı devam etmekte olan Nest Dragos projesi; biri 11 diğeri de 18 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Nest Dragos projesi - emlakmimar.com

Nest Dragos'ta kat planları, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Engelliler için misal dairenin olduğu projede büyüklükleri 43.5 ile 57 metrekare aralığında farklılaşan 1+1, 71 ile 115 metrekare aralığında farklılaşan 2+1 ve 148.50 ile 206 metrekare aralığında değişen 3+1 normal ve 3+1 dubleks kat planlarında 181 konut bina edilmekte.

Nest Dragos projesi - emlakmimar.com

Akıllı ev teknolojisi ile yapılmış olan projenin sosyal kullanım alanları şöyle:

  • Misafir konuk odası, toplantı odası, kafe
  • Çocuklar için oyun alanları
  • Fitness spor salonu
  • Sinema, oyun ve hobi odası
  • Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası
  • Kapalı otopark

Nest Dragos projesi - emlakmimar.com

Nest Dragos'ta teslim tarihi, satış fiyatları, ücret planı ve projenin lokasyonu

Daire teslimlerinin aralık 2018'den sonra yapılmış olması planlanmakta olan projede 1+1 dairelerin tamamı satıldı. 2+1 dairelerde fiyatlar 480 bin türk lirasından ve 3+1 dairelerde de 860 bin liradan başlıyor. Projede bireye has ödeme yolları yanında ek olarak banka kredisi imkânı bulunmakta

Proje; minibüs caddesine 50 metre, Anadolu Adalet Sarayı'na 1.8 kilometre, Kadıköy - Kartal - Tavşantepe metro hattının bölüm istasyonuna ve Maltepe Park AVM'ye beşyüz metre, Bostancı deniz otobüsleri iskelesine 6 kilometre ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 15 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Ek olarak projeden E-5 ve TEM otoyolları ile Sabiha Gökçen havaalanına çok kolay erişim sağlanıyor.

Nest Dragos konut projesi nerede?

Emlak Mimar