Nef Basın Ekspres projesinde ön talep sürecini başlattı

ÖzelliklerKonut ve rezidanstan oluşacak olan Nef Basın Ekspres projesi 550 milyon TL yatırım değerine sahip olacak. Markalı konut projesi olarak 37 bi...

 
 

Projeler

Nef Basın Ekspres projesi için ön talep toplamaya başladığını duyurdu. Farklı tasarımlı projeleri sayesinde, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ciddi satış rakamlarına ulaşan Nef, Güneşli'de hayat geçecek projesi için ön talep sürecini başlattı.
Yaz aylarında lansmanı planlanan Nef Basın Ekspres'tesınırlı sayıda daire için lansman öncesinde özel fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sunulacak. Projede metrekare fiyatlarının 100 adet daire için ön satış dönemine özel 5 bin 500 TL'den başlaması planlandı.

Özellikler
Konut ve rezidanstan oluşacak olan Nef Basın Ekspres projesi 550 milyon TL yatırım değerine sahip olacak. Markalı konut projesi olarak 37 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek olan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alacak.
Nef'in Mart ayında yapıla basın buluşmasında Nef Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur projeyle ilgili, "Kağıthane ve Sancaktepe gibi yatırım değeri yüksek bölgelerde yakaladığımız başarıyı, Basın Ekspres'te de tekrarlamak istiyoruz. Hem bölgeye değer katacak hem de yatırımcısına kazandıracak bir konsept üzerinde çalışıyoruz.' demişti.

Lokasyon
Nef Basın Ekspres, Güneşli Basın Ekspres yolu üzerinde metro istasyonuna yürüme mesafesinde konumlanacak. Nef; bu yıl Güneşli Basın Ekspres, Kandilli, Beykoz ve Bodrum Gölköy'de 4 yeni konut projesi yatırımı gerçekleştirecek.
Proje hakında daha ayrıntılı malumat için aşağıda bulunan formu doldurunuz.

Emlak Mimar