Nef Bahçelievler bu ay satışa çıkıyor

Ön talep sürecinde olan Nef Bahçelievler Projesi, bu ay içerisinde satışa çıkıyor. Nef Bahçelievler'de dairelerin metrekare birim fiyatlarının 7 bin ile 8 bin TL arasında olması planlanıyor.

 
 

Projeler

Ön talep sürecinde olan Nef Bahçelievler Projesi, bu ay içinde satışa çıkıyor. Bahçelievler Real Meydan AVM'nin yerinde yükselen proje, Mes Turkuaz ve Timur Gayrimenkul ortaklığı tarafından kullanıma sunuluyor.

Nef Bahçelievler'de 1000'in üstünde konut yer almakta. Projede daireler 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon halinde tasarlandı.

Evlerin yanında ek olarak ticari ünitelere de yer verilen Nef Bahçelievler'de dairelerin metrekare birim fiyatlarının 7 bin ile sekiz bin Türk lirası aralığında olması planlanmaktadır

Nef'in foldome konsepti ile her bireyin 5 bin metrekare evi olabiliyor. Foldhome komsepti ile kareoke odası, müzik odası, sinema odası gibi alanlar eve eklenip çıkarılabilecek.

Nef Bahçelievler projesi Kale Outlet AVM ve Marmara Forum AVM’ye çok yakın uzaklıkta, Merter-Haznedar bağlantı yolu üstünde konumlandırılıyor.

Nef Bahçelievler iletişim

Tel: 444 9 633

Resmi Web Sitesi: http://nefbahcelievler.com/

Emlak Mimar