Ncadde Hayat Residence 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'un en işlek caddesi olan Doğan Arsalı Bulvarı üzerinde inşa edeceği Ncadde Hayat Residence'ı satışa çıkardı..

 
 

Projeler

Emlak sektörünün duayenlerinden Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'un en işlek caddesi olan Doğan Arsalı Bulvarı üstünde yeni yaşam alanı kurmaya hazırlanıyor. Özyurtlar İnşaat'ın yeni projesi olan Ncadde Hayat Residence, şehir hayatında olmak isteyenlere yepyeni ve hareketli bir hayat vadediyor.

Özyurtlar İnşaat kalitesiyle bina edilecek olan Ncadde Hayat Residence, toplam 204 adet konut ve seköz adet ticari üniteden oluşuyor. 60 ve 265 metrekare arasındaki büyüklüklere sahip olan daireler, 1+1 ve 2+1 daire tipleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ncadde Hayat Residence'da ev fiyatları 179 bin tl'den başlamakta olan ücretler ile satışa sunulmakta. 28 bin metrekare inşaat alanı üstünde yer alacak olan projenin yatırım değeri ise 40 milyon dolara mal olması bekleniyor. Ncadde Hayat Residence'ın teslim tarihi ise 2018 senesi Aralık 2018 olarak belirlendi.

Yeni proje açmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Ncadde Hayat Residence ile kurulacak yeni hayatın adımlarını atmaktan ötürü gurur duyduklarını belirtti. Bugüne kadar inşa ettikleri binalarda daire planlarının kullanılabilir olmasına dikkat ettiklerini söyleyen Özyurt, yeni projelerinde de ailelerin konforuna önem verdiklerini belirtti.

“2016 yılını yeni bir projeyle kapatıyoruz”

2016 yılını yeni projeyle kapattıklarını kaydeden Özyurt, bir anlamda yeni seneye yeni projeyle de girdiklerini belirtti. Siyasi ve iktisadi açıdan 2016 yılını zor bir sene olarak değerlendiren Özyurt, “Gayrimenkul sektörü bütün zorluklara karşın ayakta kalabilmesini bildi. Biz de Özyurtlar İnşaat olarak, tecrübe birikimimiz ve öz sermayemizle bu zorlu senesi başarılarla geride bıraktık. Taahhüt ettiğimiz zamanda evlerimizi teslim ettik. 2016 senesi içinde iki projemizi hak sahiplerine verdik. Sene bitmeden iki projemizi daha teslim edeceğiz. Yani bu sene sonuç kısmında bin 350 aileyi daha ev sahibi yapıyoruz. Bize güvenenleri yarı yolda bırakmamanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

2017 senesinden umutlu olduklarını söyleyen Özyurt, 2016 senesinde bekleniyor olan konut artışının yeni senede kendini göstereceğini belirtti. İktisadi ve siyasi sıkıntıların etkisiyle temkinli davranan yatırımcının, 2017 senesinde harekete geçmesini beklediklerini vurguladı.

7/24 güvenlik

Merkezi konumuyla dikkati çeken Ncadde Hayat Residence, merkezi konumda olması, cadde manzarasının yanında alışveriş merkezlerinin ve şehrin tam ortasında bulunan konutları ve bütün lokasyonlara kolay ulaşımı ile fark yaratıyor. Proje, Esenyurt - Bahçeşehir yolu ve Esenyurt’un en ehemmiyetli ve işlek caddesi olan Doğan Araslı Bulvarı üstünde, Özyurtlar İnşaat güvencesi ile yaşama geçiyor. 28 bin metrekare üstünde yer almakta olan projede yedi gün 24 saat güvenlik hizmeti yer almakta. Sahip olduğu terasları, fitness center, hamam, sauna, resepsiyon hizmeti ve kapalı otoparkı ile Ncadde Hayat Residence, şehrin ortasında eksiksiz bir hayat sunuyor.

Kolay Ulaşım

Özyurtlar İnşaat kalitesiyle bina edilen Ncadde Hayat Residence, Esenyurt-Bahçeşehir yolu üstünde, Esenyurt’un en ehemmiyetli ve işlek caddesi olan Doğan Araslı Bulvarı'nda yer almakta. TEM otoyolu bağlantısı güzergahında ve City Center projesinin hemen yanı sıra yer almakta olan proje, toplu taşıma araçlarına da çok yakın bir mesafede yer almakta. Tüyap Fuar Merkezi’ne on dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dk mesafede yer alan Ncadde Hayat Resindece, Özyurtlar Nmerkez Outlet AVM’nin hemen karşısında, Akbatı AVM’ye beş dakika mesafede ve çok alışveriş noktasına yakın lokasyondan bulunmakta. Şehrin tam göbeğinde yer almakta olan proje, belediye, emniyet ve tapu müdürlüğü, hastane, okul, üniversite gibi bir çok lokasyon ile yan yana ve yürüyüş uzaklığında yer almakta.

www.ozyurtlar.com

Emlak Mimar