NCadde Agora’nın yüzde 50’si iki ayda satıldı

Alıcısına bir yılda en az yüzde 60 kar elde ettirmesi öngörülen Ncadde Agora projesinde 24 ay şirket bünyesinde faizsiz taksit seçeneği sunuluyor. Tam...

 
 

Projeler

Hazirandan önceki ayda satışa çıkan NCadde Agora projesinin yarısı satılmış halde. İki ay gibi kısa bir zamanda yüzde 50'si satılan proje, bilhassa yatırımcılar tarafından tercih edilmekte. Stüdyo, 1 oda bir salon ve iki oda bir salon tiplerinde toplam 144 adet daireden meydana gelmekte olan NCadde Agora projesinde fiyatlar 205 bin tl'den başlıyor.

Alıcısına bir senede minimum yüzde 60 kar elde ettirmesi öngörülen Ncadde Agora projesinde 24 ay firma içerisinde faizsiz taksit seçeneği sunulmakta. Tamer Özyurt'un vermiş olduğu bilgiye göre Ncadde Agora, Esenyurt'un en işlek caddesi Doğan Araslı üstünde yer almakta. Metrobüse beş dakika uzaklıkta konumlanan proje Atatürk havaalanına ise yalnızca 15 dk mesafede bulunmakta.

Ncadde Agora ile ofis yaşamını keyfe dönüştürmeyi hedeflediklerini belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, 'Kalıplaşmış iş merkezi kavramını tümüyle değiştirip, kişilerin çalışırken dinlenebileceği çok yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz. İçinde restoranlar ve seçkin mağazaların da bulunacağı residence konseptinde inşa ettiğimiz projemiz bilhassa yatırımcılar tarafından tercih edilmekte. Gördüğümüz ilgi hasebiyle Ncadde Agora'nın yarısını iki ay gibi kısa bir zamanda sattık' dedi. Esenyurt'un en işlek caddesinde modern mimari ile tasarlanan Ncadde Agora'nın 24 bin beşyüz metrekare alanda inşa edildiğini ifade eden Özyurt, 'beşyüz metrekarelik geniş bir lobiye sahip projenin caddeye bakan cephesinde 13 adet değişik büyüklükte dükkan, üst katlarda ise üç değişik şekilde 144 adet residence daire yer almakta. İki adet 2 bin beşyüz metrekare bazında lojistik deponun bulunmuş olduğu projemizde kapalı otopark, depo ve teknik alanların yanında ek olarak spor yapma alanı, vale park, house-keeping ve resepsiyon hizmeti de Ncadde Agora sakinlerine sunulmakta' dedi.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar