N5 Suites’ten ev alan iki kere kazanacak

Özyurtlar İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde otel –rezidans konseptinde inşa edilen projesi N5 Suites, hem ev sahibi olmak hem de doğru yatırım yapmak isteyenl...

Emlak Rehberi

Beylikdüzü’nde kazançlı yatırımın adresi N5 Suites olacak. Özyurtlar İnşaat’ın otel-rezidans projesi N5 Suites’ten daire alanlar kullanmadıkları zamanda evlerini kiraya verebilecek. Böylelikle N5 Suites’i tercih edenler hem ev sahibi olacak aynı zamanda ekstra bir gelir elde edecek.

Özyurtlar İnşaat’ın, Beylikdüzü’nde otel –rezidans konseptinde bina edilen projesi N5 Suites, hem ev sahibi olabilmek aynı zamanda doğru yatırım yapmak isteyenler için büyük fırsat sunuyor. Şuana kadar yüzde 50’si satılan projeden ev alanlar otel misafirleriyle benzer imkanlara sahip olacak. “N5 Suites’te oturmadığın devirde kirala” yöntemini uygulayacaklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt , “Daire sakinlerimiz oturmadıkları devirde evlerini otel şartlarında kiraya verebilecek. Böylelikle ekstra bir gelir elde edecek” dedi. N5 Suites’in yabancı yatırımcıların yanında ek olarak Anadolulu işadamlarından büyük ilgi gördüğünü söyleyen Özyurt, projede yer almakta olan dairelerin fiyatının 157 bin türk lirası ile 367 bin türk lirası arasında değiştiğini açıkladı.

Haziran 2015’te teslim
N5 Suites’in 16 kattan oluştuğunu belirten Özyurt, “Projemizde 132’si otel odası, 190’ı daire, 8’i dükkan olmak üzere toplam 330 bağımsız bölüm bulunuyor. 132 odalı N5 Suites Otel’de 101 adet 1+0 (stüdyo) ve 31 adet de 1+1 daire bulunuyor. Projede yer alan stüdyo daireler 40 metrekare büyüklüğünde. 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 75 ve 87 metrekare arasında değişiyor” diye konuştu. Yapımına mayıs ayında başlanan projenin 2015 Haziran’ında teslim edileceğini belirten Tamer Özyurt, “Projemiz çok yeni olmasına rağmen daireler hızla tükeniyor. Hem konforlu bir hayat sürmek hem de iyi bir yatırım yapmak isteyenleri N5 Suites’i görmeye bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Ev tadında otel konforunda
Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt’un verdiği bilgiye göre N5 Suites, evin rahatlığını otel konforuyla buluşturuyor. Modern hayatın kapılarını açan N5 Suites’te kaliteli bir yaşam için her şey düşünüldü. Projede açık kapalı yüzme havuzunun yanı sıra fitness center, sauna, hamam, restoran, snack lobi bar, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. N5 Suites’te oturanlara 24 saat teknik servisin yanı sıra vale ve kat temizliği hizmeti de sunulacak.

Havaalanına 8 dakika mesafede

Beylikdüzü’nde E-5 üstünde yer almakta olan N5 Suites merkezi noktalara yakınlığıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Metrobüs durağına ve toplu taşıma araçlarına 2 dakika yürüyüş uzaklığında bulunan N5 Suites, Avcılar İDO’ya ve yapımı planlanmakta olan marinaya on dakika, Atatürk havaalanına ise yalnızca 8 dk uzaklıkta. Otoport’un hemen yanı sıra bulunan proje Torium AVM’ye ise yürüyerek beş dakika mesafede yer alıyor.

Emlak Mimar