Mutfakta değişim zamanı

Her raf faydalıdır! Mutfakta raflar birçok konuda imdadınıza yetişir. Rafları gerek depolama gerekse sergileme alanı olarak kullanabilirsiniz. Kullanı...

 
 

Dekorasyon

Evin alanından aldığı pay ne kadar genişlerse genişlesin dolap içlerinin ve tezgâh üstlerinin hiçbir zaman yeterli gelmediği mutfaklar için kreatif ve fonksiyonel hamleler...

Her raf faydalıdır!
Mutfakta raflar birçok konuda imdadınıza yetişir. Rafları gerek depolama gerekse sergileme alanı olarak kullanabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre rafların ebatını ve aralıklarını planlamalısınız. Rafları yerleştirirken çok alçağa yerleştirmemeye özen gösterin, başınızı çarpabilirsiniz.
Kapak değişimi
Bazen sadece kapakları değiştirmek mutfağın havasını yeniler. Kapakları duvar kağıdıyla kaplayabilir ya da istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz. Kapak niyetine şık bir kumaşı perde olarak kullanmak da bir alternatif.
Aksesuarlara önem verin
Renkli ve eğlenceli aksesuarlar kullanın. Rengarenk saat, aydınlatma elemanları ve tabureler, üzerinde kahve, cupcake, çaydanlık gibi resimler bulunan minik tablolar... Tüm bunlar keyifli ve sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Emlak Mimar