Motto İstanbul Evleri nerede?

Celaloğlu'nun yeni konut projesi Motto İstanbul'da toplam 90 daire ve biri süpermarket olmakla birlikte 12 mağaza yer alıyor. Peki, Motto İstanbul Evleri nerede?

 
 

Emlak Haberleri

Celaloğlu'nun yeni konut projesi Motto İstanbul'da toplam 90 daire ve biri süpermarket olmakla beraber 12 mağaza yer almakta. Projede daire teslimlerin 2017 senesinin Aralık ayı içerisinde yapılabilmesi planlanmaktadır.

Motto İstanbul, kapalı otopark ve 7/24 güvenliğiyle de yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Projede 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve teraslı konut seçenekleri sunulmakta

Motto İstanbul’da yüzde oniki lansman öncesi indirimiyle beraber cazip fiyat avantajları sunulmakta. Ek olarak peşin ödemelerde ilave yüzde 8 indirim ve 24 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi halinde ödeme planı de sunulmakta. Yüzde bir KDV oranı, yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında yer almakta.

Motto İstanbul nerede?

Motto İstanbul Projesi, İstanbul Güneşli'de kullanıma sunuluyor. Proje, Atatürk Havalimanı ve CNR Expo İstanbul’a 5 dakika uzaklıkta yer almakta.

Basın Ekspres Yolu’na ise beşyüz metre mesafede konumlandırılan Motto İstanbul; Halkalı ve Atatürk havaalanına gidecek iki yeni metro hattının istasyonlarının da 400 metre yakınında bulunmaktadır

Resmi Web Sitesi: http://mottoistanbul.com.tr/

Emlak Mimar