Moment İstanbul, 3 bin 990 TL peşinatla ev sahibi yapıyor

Moment İstanbul, 2018’e karlı bir kampanya ile girdi. 2017 fiyatlarını yeni yılda da sürdürme kararı alan AC Yapı’nın projesinde 3 bin 990 TL peşinat...

 
 

Projeler

AC Yapı’nın Kartal’da hayata geçirdiği Moment İstanbul projesi yeni yıla özel kampanya ile giriyor. 2018’de 2017 fiyatlarıyla ev sahibi olmanın yolunu açan kampanya kapsamında 3 bin 990 TL peşinat ile 399 bin TL’ye ev sahibi olmak mümkün.

Moment İstanbul, 2018’e karlı bir kampanya ile girdi. 2017 fiyatlarını yeni senede da sürdürme kararı alan AC Yapı’nın projesinde 3 bin 990 Lira peşinat ödeyerek ev sahibi olunabilmektedir. Yüzde bir peşinatla sunulan konutların ücretleri 399 bin liradan başlıyor.

AC Yapı tarafından Kartal’ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla bireye has ücret planı sunuyor.

Adalar manzarası ve sosyal donatılarıyla bölüme değer katan Moment İstanbul’da, geniş ve ferah tasarıma sahip 1+1’den 4+1’e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer almakta. Proje içerisinde belirtilen dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare aralığında değişmekte.

Sosyal donatılarla dolu bir yaşam

Moment İstanbul projesi bünyesinde; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar bir çok donatıya da yer veriliyor. Proje, açık yüzme havuzu, spor salonu, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile çocuklu aileler de düşünüldü.

Misafirler adalar manzaralı terasta ağırlanacak

Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer almakta olan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan roof alanı ek olarak ortak kullanım alanı da projede yer almakta. Panoramik manzaralı dairelerin yer almakta olduğu proje sakinlerine Adalar manzarası sunuyor.

Home office kullanıcıları için özel bir lobi girişi

Tamamı home office kullanıma münasip olan Moment İstanbul’da ofisler için özel lobi girişi yer almakta.

Emlak Mimar