Metrolife Sancaktepe Projesi

Metrolife Sancaktepe Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

İstanbul Sancaktepe' de Sinpaş GYO tarafından gerçekleştirilecek olan proje de 544 konut yer almakta. on bin metrekarelik bir çarşı alanına sahip olan proje dahilinde 1+1'den başlayıp 4+1'e kadar değişik daire çeşitleri var. Metrolife Sancaktepe projesi içinde 1+1 dairelerin büyüklükleri 59-78 m2 2+1 dairelerin büyüklükleri 85-145 m2 ve 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 120-205 m2 aralığında değişiyor.

Metrolife Sancaktepe Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Sancaktepe İstanbul'un en değer kazanan bölgeleri arasında yer almakta. Metro'ya yakın olması hasebiyle konut, çarşı , meydan ve bahçeyi bir araya getiriyor. Projede zenginlikler bitmek bilmiyor restoranları ve kafeleriyle zengin yaşam tarzı ayaklarınıza kadar geliyor.

Projenin şehir hastanesine olan yakınlığı da gözden kaçmıyor. İyi ve karlı bir yatırım gerçekleştirmek isteyenler projeden daire almaya davet edilmekte

Projeden daire sahibi olduğunuz da zamanın her anını keyifli geçirebileceksiniz. Bu yeni yaşam alanında sunulacak olan değerler yeni hayatında kapılarını oturumculara açacak. Trafik stresinden uzak hayatın ve yatırım merkezinde olacaksınız.

Projenin sosyal alanlarına baktığımız da ise açık yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe ,restoran,güvenlik, kameralı güvenlik, yürüme yolu, süs havuzu, güneşlenme alanı gibi ayrıcalıklar var.

Metrolife Sancaktepe Projesi - emlakmimar.com

Metrolife Sancaktepe Projesi ev fiyatları ve satış seçenekleri

Proje dahilinde alıcılara 4 Mart 2018 tarihine dek Süper Plan isimli kampanya hazırlanmış. Kampanyaya göre %5,%10 ve %15'lik peşinatlarla %40-50 arasındaki kalan parça vade farkı olmadan 84 ay taksitlendiriliyor. Kalan parça Aralık 2018-2019 arasında 2 ara ödeme ile kapatılabilecek.

Daire Tipi Fiyat Aralığı

1+1 366.000 Liradan başlayan ücretlerle

Metrolife Sancaktepe Projesi Nerede?

Emlak Mimar