Metal Yapı 2 milyar TL’lik satış, yüzde 40 büyüme hedefliyor

Dört yeni proje geliyor!Bu yıl yaklaşık 400 milyon TL yatırım yapacak Metal Yapı Konut Ulus projesinin yanı sıra, Zekeriyaköy'de ve Göktürk'te de iki ...

 
 

Projeler

İstanbul'da yükselen markalı konut projeleriyle adından sık sık söz ettiren Metal Yapı Konut, bu yıl2 milyar TL'lik satışla, yüzde 40 büyüme hedefliyor.
2017 hedeflerini aktaran Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Böyle zor bir yılın ardından 2017 yılına dair beklentilerimiz daha olumlu. Bu yıl içinde ertelenen alımların gelecek yıl hayata geçmesiyle 2017'de daha yüksek satış rakamları bekliyoruz. 2017 yılında bu yılki hedeflerimizin de üzerine koyarak %40'lık büyüme ve 2 milyar TL'liksatış hedefliyoruz.Buna ek olarak 2017'de takriben 500 milyon Lira yatırım yapacağız ve hayata geçecek yeni projelerimizle beraber 2 bin beşyüz kişiye daha istihdamsağlayacağız. Metal Yapı Konut olarak yatırımlarımıza ara vermeden devam edip, ülke ekonomisine güvenimizi her koşulda göstereceğiz." diyor.

Dört yeni proje geliyor!
Bu sene takriben 400 milyon Türk lirası yatırımyapacak Metal Yapı Konut Ulus projesinin yanında, Zekeriyaköy'de ve Göktürk'te de iki değişik proje ve Güneş Tepe projesiyle de sektörün gelişmesinde önemli bir rol oynamaktaki kararlığını gösteriyor.

İşte Metal Yapı Konut'un satışı devam etmekte olan projeleri:

Emlak Mimar