Maslak’tan ofis artışına 3 milyonluk doping

Maslak NO/1 Ofis Plaza Yönetim Genel Müdürü Murat Karaçay; İstanbul Merkezi İş alanında, Maslak bölgesinde yer alan Ofis Plaza projelerinin, İstanbul...

Emlak Rehberi

İstanbul Ofis Pazarına yeni can verecek olan Maslakno/1 Ofis Plaza, her katında tek bir firma için tek kat ofis olma özelliği ile, ofis katlarını 2014 yılının ilk çeyreğinde teslim ediyor.

Maslak NO/1 Ofis Plaza Yönetim Genel Müdürü Murat Karaçay; İstanbul Merkezi İş alanında, Maslak kısmında yer almakta olan Ofis Plaza projelerinin, İstanbul genelinde 3 milyon m2 artış gösterecek olan gayrimenkul kiralama hizmetleri sektörüne katkı sağlayacağını belirtti. Karaçay, benzer zamanda Maslak no/1 olarak sunulacak bütün hizmetlerin kullanıcı odaklı ve sürekliliği olmasını hedeflediklerini de vurguladı.

Ünlü Mimar Emre Arolat, projeyi dünya çapında geçerlilik sağlayan Leed Gold sertifikasına aday bir eser olarak portföyüne katarken, Maslakno/1 projesi de Maslak bölgesinin ana arterlere trafiksiz olarak direkt çıkış sağlayan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Maslakno/1 Ofis Plazanın yönetimi, arsa sahibi Koçkaya Holding ile inşaatı üstelenen Alsar Gayrimenkul A.Ş tarafından kurulan Maslakno/1 Yönetim Hizmetleri A.Ş firması tarafından kiralama, tesis yönetimi hizmetleri sağlanarak yapılacak.

Maslakno/1 Ofis Plaza, toplamda 26 kattan oluşuyor, 20 adet tek kat ofis olacak biçimde, 5 katı ise otoparka ayrılmış olarak tasarlandı. Yaşam katında; toplantı salonları, cafe, sağlık merkezi gibi yiyecek ve ek hizmetler ile profesyonel iş hayatının ihtiyacı olan her şey bulunurken, her katta sahip olduğu bahçeleri, yeşil terasları, geniş bahçe ve havuz alanları ile oksijen kaynağı da oluşturur

Emlak Mimar