Manzara Adalar'da ödemelerde erteleme kampanyası

İş GYO imzası ile hayata geçirilen Manzara Adalar'da konut bedelinin yüzde 95'e kadar olan tutarının ertelenebildiği ödeme kampanyası sunuluyor..

 
 

Projeler

Değişimin mimarı İş GYO tarafından 36.724 m2 arsa üstünde uygulamaya sunulan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklılaşan konut tiplerinin yanında ofis ve ticari alanlar da yer almakta. İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da yer almakta olan Manzara Adalar metroya, sahile, ana arterlere olan yakınlığıyla ulaşım ağlarının merkezinde bulunmaktadır. Avantajlı çokca ödeme planının sunulduğu projede, konut bedelinin %95'e kadar olan tutarının ertelenebildiği yeni kampanya ise 31 Ekim 2017 tarihinde sonlanacak. Kampanya şartları şöyle:

%5 peşin,

%80 kredi, % 0,99 faiz,

Kredi taksit ödemeleri 01.01.2019 tarihinde başlayacak,

%15 ise sözleşmenin imzalandığı tarihten tam 1 yıl sonra ödenecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Kartal bizim yatırım yaptığımız önemli bölümlerden, Manzara Adalar ise en gurur duyduğumuz projelerden biridir. Projenin yer almakta olduğu bölüm İstanbul Finans Merkezi'nin bitimiyle beraber daha da ivmelenecek bir yükselişin başkenti konumundadır. Kamu yatırımlarının hayata geçmesi, yerel yönetimin başarıyla gerçekleştirdiği çalışmalar, Kartal'ın sahip olduğu köklü geçmişi, koruduğu değerler ve coğrafi konumu, yatırımcıların yaşama geçireceği kaliteli ve estetik projeleriyle Kartal önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul'un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacak” diyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim, dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı ve ödüllü projenin teslimi ise ikibin onsekiz senesinde yapılacak. Manzara Adalar, kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness salonu, SPA alanı, biri birinden değişik işlevlere sahip HomeExtra alanları (müzik odası, sinema odası, misafir odası, meditasyon odası, parti odası vb.) çocuk kulübü, yürüyüş yolları, çok amacıyla spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuyor. Yansıma havuzları ve yürüyüş parkurlarıyla yaşamı zevke dönüştürüyor. Takriben 2.500 m2'lik sosyal tesis alanının peşi sıra, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış takriben 3 m2'lik depo alanı, bütün dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat vadediyor.

http://www.manzaraadalar.com.tr/

Emlak Mimar