Makyol Yaşam Beylikdüzü satışa çıktı

Beylikdüzü’nün merkezinde yer alan proje; ulaşım alternatifleri, her ihtiyaca uygun konut tipleri, sosyal tesisleri, şık restoran, cafe ve mağazaları...

 
 

Emlak Rehberi

Makyol İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş’nin gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü satışa çıktı.

Beylikdüzü’nün merkezinde yer almakta olan proje; ulaşım alternatifleri, her ihtiyaca münasip konut türleri, sosyal tesisleri, şık restoran, cafe ve mağazaları buluşturan alışveriş ve yaşam alanı hasebiyle yatırımcılara “yüzde yüz ev” konsepti sunuyor.

Taahhüt alanında Türkiye ve dünyanın sayılı markaları arasında yer almakta olan; ağır inşaat – altyapı, ticari gayrimenkul, konut geliştirme ve turizm gibi sektörlerde gerçekleştirdiği başarılı projelerle dikkati çeken Makyol İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü’nü satışa çıkardı. Uluslararası sektör değerlendirme raporu ENR’a göre son 9 senede 8 kez Dünyanın ilk 225 inşaat firması arasında yer almakta olan Makyol İnşaat, yarım asırlık bilgi birikimi ve kalite anlayışını aktardığı gayrimenkul projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü ile ev sahibi olabilmek isteyenlere yüzde yüz ev konsepti sunuyor.

İstanbul’un son yıllarda yerleşim amacıyla en çok tercih edilen ilçelerinden Beylikdüzü’nde Makyol İnşaat’ın sahibi olduğu arsa üzerinde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, toplam 90 bin m2 inşaat alanında, 180 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Yüzde bir KDV oranı ile satış yapan yüzde yüz ev konseptli konut projesi!

Proje geliştirme safhasında Avrupa’daki gayrimenkul geliştirme trendlerinin peşi sıra 2004 senesinden bugüne kadar İstanbul’daki benzer ölçekli projeleri ve yatırımcıların kusursuz bir evden beklentileri incelenerek geliştirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde; her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 464 adet daire ve 84 adet mağaza yer almakta.

Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla projeden konut sahibi olmak isteyenler, Makyol’un proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı Türkiye’nin önde gelen beş bankasından 0,85 faiz oranına kadar, 120 aya kadar, dosya masrafsız kredi kullanabilecek ya da senetli satış imkanından yararlanabilecek.

Yüzde yüz verimli yaşam alanları

Takriben bir buçuk sene önce proje geliştirme sürecine başlanan Makyol Yaşam Beylikdüzü, yüzde yüz ev konseptini, konum ve ulaşım imkanları, proje tasarımı, yatırımcı firmanın finansal gücü, güvenilirliği ve yatırım getirisi olarak dört ana başlıkta topladı. Ev sahipleri Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde özledikleri mahalle yaşamını sunan, evin her metrekaresini değerlendirebilecekleri, geniş, ferah mekanlar ve yaşanabilir balkonlar içeren yüzde yüz verimli yaşam alanları tasarlandı.

İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkati çeken Makyol Yaşam; İstanbul’un en büyük 5 AVM’sinden birine, geliştirme çalışmaları devam etmekte olan Beylikdüzü – Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüyüş uzaklığında yer almakta. Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak bütün sosyal imkanlara da 5 dakikalık mesafede bulunmakta. Benzer zamanda İstanbul Üniversitesi ve çok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dk içerisinde ulaşım imkanı sağlıyor.

%100 bir evden bütün beklentileri sunan Makyol Yaşam Beylikdüzü; ev sahiplerine sosyal kullanım alanlarıyla da stresten uzak rahat bir hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralıyor. Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan projede; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüme alanları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer almakta olduğu spor ve sağlık kulübü bulunmaktadır

Alışveriş ve eğlence merkezi: “Meydan Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü; sosyal imkanları vesilesiyle de bulunmuş olduğu bölüme değer katacak. Yurtdışında çok büyük metropoldeki ‘’meydan’’ konseptine münasip olarak geliştirilen projenin bünyesinde modern alışveriş ve eğlence meydanı yer almakta.

Ailelerin beraber vakit geçirebilecekleri, sosyal bir hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralayan meydanda; şık restoran ve cafeler, açık havada kolayca gezip dolaşabilecekleri, benzer zamanda alışveriş yapabilecekleri mağazalar, çocuk oyun ve dinlenme alanları bulunmakta

Makyol, yatırımcısına yüzde yüz güven veriyor!

Makyol İnşaat Gayrimenkul ve Turizm Grup Başkanı Alper Tüfekçi projenin detaylarıyla ilgili olarak şunları söyledi:

‘’Makyol İnşaat’a ait Beylikdüzü’nün merkezinde bulunan arsamızda proje geliştirme sürecine yaklaşık bir buçuk yıl önce başladık. Kendi arsamız üzerinde geliştirdiğimiz projenin odağına; Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yaşayacak konut sahiplerinin kusursuz bir projeden beklentilerini koyduk. Bu doğrultuda yatırımcıların kusursuz bir evde aradıkları özellikleri dört ana başlıkta topladık. Bunları; konum ve ulaşım imkanları, proje tasarımı, yatırımcı firmanın finansal gücü, güvenilirliği ve projenin sunduğu yatırım fırsatı olarak belirledik.
Oturum ve yatırım amaçlı değerlendirilebilecek Makyol Yaşam Beylikdüzü projemizin, tamamlandığında yatırımcılarına yaklaşık yüzde 35 oranında getiri sağlamasını bekliyoruz.

Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonunda, eksiksiz ve kusursuz bir proje bütünlüğüyle uygulamaya sunulan Makyol Yaşam Beylikdüzü yatırımcısına bütün beklentilerini karşılayacak % 100 ev konsepti sunuyor.’’

Emlak Mimar