Maksimum Life’ta fiyatlar 120 bin liradan başlıyor

6 blok halinde toplam 160 adet daireden meydana gelen Maksimum Life projesinde son 30 adet daire kaldı. Satışları devam eden dairelerden 1 oda 1 salon...

Projeler

RMS Yapı tarafından uygulamaya sunulan ve satış ve pazarlamasını ARYA Proje Danışmanlık'ın üstlendiği Azami Life projesi İstanbul Anadolu yakasında Tuzla Orhanlı'da yer almakta.

6 blok olarak toplam 160 adet daireden meydana gelmekte olan Azami Life projesinde son 30 adet daire kaldı. Satışları devam etmekte olan dairelerden 1 oda 1 salonların fiyatları 120 bin türk lirası ile 140 bin türk lirası arasında değişirken, iki oda 1 salonlar 210 bin tl'den başlıyor.

Hak sahiplerine tapuların hemen teslim edildiğini belirten RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, 'Devraldığımız projenin inşaatının büyük bölümünü tamamladık. Ekimden sonraki ayda oturumların başlayacağı Azami Life'tan daire alanlar, şimdiye kadar yüzde yüz kar etmiş halde. Projeyi teslim eder etmez, yeni yatırıma start vereceğiz. Ek olarak, orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladığımız yatırım modelimiz için de İstanbul'un değişik bölümlerinde münasip arsa arayışımızı sürdürüyoruz.' dedi.

Yalnız yaşayanlara, yeni evli çiftlere, az nüfuslu ailelere ve kira getirili daire sahibi olabilmek isteyen yatırımcılara önerilen Azami Life projesi kendisini 8 senede amorti ediyor.

Azami Life projesinin sosyal donatıları arasında Yüzme havuzu, kapalı otopark, AVM, süs havuzu, çocuk oyun alanı, spor merkezi ve toplantı salonu bulunmaktadır. Projede teslimlerin 2015 yılının Ekimden sonraki ayda gerçekleşmesi öngörülüyor.

TEM Otoyolu'na yakın mesafedeki Azami Life projesinin çevresinde Okan, Sabancı, Süleyman Şah ve Gedik Üniversiteleri'nin yanında lojistik merkezleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport AVM, İstanbul Park, Teknopark ile Havacılık Bakım Onarım ve Modifikasyon Merkezi (HABOM) yer almakta.

Ayrıntılı bilgi almak için muhakkak ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar