Mahal Sancaktepe’de yüzde 1 ön ödeme

Denge Yapı, yeni yılda yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 1 ön ödemeli kampanya düzenlendi. Denge Yapı’nın Mahal Sancaktepe projesinde geç...

 
 

Projeler

Denge Yapı, 2014’te ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere düzenlediği kampanya ile büyük kolaylık sağlıyor. Denge Yapı’nın Mahal Sancaktepe projesinde geçerli olan kampanyanın dahilinde bütün konutlar yüzde bir ön ödeme ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunulmakta. Daire teslimlerinin 11 ay sonra gerçekleşeceği Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 142 bin üçyüz liradan başlıyor.

Denge Yapı, yeni senede yeni ev sahibi olabilmek isteyenler için yüzde bir ön ödemeli kampanya düzenlendi. Denge Yapı’nın Mahal Sancaktepe projesinde geçerli olan kampanya “Acele etmek yetmez. Koşun!” adını taşıyor. Kampanya bünyesinde Mahal Sancaktepe’de yer almakta olan bütün konutlar yüzde bir ön ödeme ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunulurken değişik bütçelere münasip ödeme çizelgesi oluşturuluyor.

Daire bedelinin sadece yüzde 1’inin ön ödeme olarak alındığı ocak ayı kampanyasında peşinatın geri kalan yüzde 24’lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire fiyatının yüzde 75’lik kısmı için anlaşmalı bankalardan hayli münasip oranlarda 11-115 ay arasında kullandırılabilen kredi taksitlerinin de teslime kadar olan ilk 11 aylık kısmı düşük tutarlarda olabilecek biçimde düzenleniyor.

Mahal Sancaktepe’de 1+1 daireler 142 bin üçyüz liradan, 2+1 daireler 199 bin 550 liradan, 3+1 daireler ise 318 bin beşyüz liradan satışa sunulmakta

Evler bu sene teslim edilecek

Mahal Sancaktepe’de daire teslimlerinin bu yıl Aralık ayında başlayacağını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Projemizin satışları yüzde 90 oranında tamamladı. Elimizde sınırlı sayıda daire kaldı. Bu yıl ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkesi bir an önce projemizi görmeye bekliyoruz’’ dedi.
Mahal Sancaktepe’de tüm dairelerin yüzde 1 KDV ile satıldığını ifade eden Bayram, bu sayede projeden ev alanların KDV’den de yüzde 17 avantaj sağladığını anlattı.

Abdullah Bayram’ın vermiş olduğu bilgiye göre Sancaktepe’nin en merkezi yerinde 15 bin 640 metrekare arazi üstünde yapılmış olan Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 bloktan ve 306 evden meydana geliyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş değişik çeşitte daire yer almakta. Site sakinlerine keyifli bir yaşam sunmaya hazırlanan Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’u açık alanlara ayrıldı. Mahal Sancaktepe’de çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor bölgeleri, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunmaktadır. Ek olarak site genelinde insan ve araç güvenliği için yedi gün 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparklar yer almakta.

Sabiha Gökçen’e 15 dk uzaklıkta

Merkezi konumuyla dikkati çeken Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen havaalanına 15 dk, Finans Merkezi Atasehir’e 14 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne yirmi dk mesafede yer alıyor. Mahal Sancaktepe, TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna beş dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Emlak Mimar