Mükemmelliğin Ofis Yorumu Vogue Business Center

Vogue Business Center, %100 inşaat firmasının kendi arazisi üzerine kuruluyor. KDV'si inşaat firması tarafından karşılanan proje aynı zamanda anlaşmal...

 
 

Projeler

AYSE Yapı tarafındanAnadolu Yakası'nda iş yaşamının kalbinin attığı Ataşehir'de bina edilen Vogue Business Center ofis projesi 23 katlı tek blokta 105 ofisten oluşuyor. 386 metrekarelik ofis katlarından oluşan projede her katta 5 adet ofis yer almakta. Ofisler brüt 69, 75, 76, 79 ve 85 metrekare boyutunda. Vogue Business Center'da 14 bin 170 metrekarenin altı bin metrekaresini kapalı otoparka tahsis edilmiş halde. Vogue Business Center'da en küçük ofis için 2, tam ofis katı için ise 10 araçlık otopark yeri tahsis edilmekte

Vogue Business Center, %100 inşaat firmasının kendi arazisi üstüne kuruluyor. KDV'si inşaat firması tarafından karşılanan proje benzer zamanda anlaşmalı bankalarıyla düşük faiz imkanı sunuyor. Vogue Business Center'ın bu yıl sonu Aralık'ta teslim edilebilmesi bekleniyor.

Vogue Business Center Fiyatları
İlk 8 katın satıldığı projede 9. kattan sonrası için sunulan metrekare birim fiyatı 7996 TL. Her katında 5 ayrı ofisin bulunduğu projede satışlar genelde katlardaki 2 veya 3 ofisin birleştirilmesiyle gerçekleşiyor. Tek ofis almak isteyenler için de talep toplanıyor. 9. kattan sonra birleştirilmiş 2 ofisin boyutları 155 metrekareden, fiyatları ise 1 milyon 280 bin TL'den başlıyor.

Vogue Business Center Ayrıcalıkları
Mükemmellik kavramının yeniden kurgulandığı Vogue Business Center projesinde yer alan tüm ayrıntılar kusursuz üzerinden kurgulanıyor. Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan projede merkezi ısıtma sistemi ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan başlayarak adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Panoramik deniz ve adalar manzarası ile toplantılarınız ve yoğun çalışma temponuz huzur dolu anlara dönüşüyor.

İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve öğle tatilinizi değerlendirebileceğiniz cafe & restoranlar Vogue Business Center'ın girişinde sizi bekliyor.

Vogue Business Center'ın her katından bulunan 10 araçlık otopark ile siz ve misafirleriniz park problemi yaşamıyor. Vale ve park ayrıcalığının yer almakta olduğu projede benzer zamanda oto yıkama hizmeti ile hayatınız kolaylaşıyor.

Misafirlerinizi sizden önce Vogue Business Center'ın resepsiyon görevlisi karşılıyor,
profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile iş hayatınız zirveye taşınıyor. Kapalı devre kamera ve plaza girişinde bulunan güvenlik sistemi ile içiniz hep rahat oluyor.

Vogue Busines Center Nerede

Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. Rüya Sok. No:12/18 Ataşehir/İstanbul

Emlak Mimar