LUX Bodrum rezidansları lansmana özel fırsatlarla satışta

LUX Bodrum rezidansları lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı. LUX Bodrum Resort & Residences’ın içerisinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor..

 
 

Projeler

MYC Partners’ın Bodrum Adabükü’nde 70 milyon dolarlık yatırımla kullanıma sunduğu LUX* Bodrum Resort & Residences’ın içinde yer alan özel rezidanslar yatırımcılarını bekliyor.

İnsana özel ve alışılmışın dışında daha sade ve yalın hizmet sunan LUX* Bodrum’da rezidans sahibi olan yatırımcılar çokca ayrıcalıktan da faydalanabilecek. 72 adet rezidanstan 14 adedinin satıldığı ve tapu tesliminin gerçekleştiği tamamı denize sıfır, panoramik denize yakın bir manzaraya sahip rezidanslar lansman dönemine özel ücretlerle satılmakta

Dr. Murat Akdoğan; “Kısa sürede yüksek prim kazandıracak”

MYC Partners Yönetim başkanlığı Başkanı Dr. Murat Akdoğan kullanılmayacağı dönemlerde otelle beraber işletilme olanağı da bulunan LUX* Bodrum rezidansları hakkında; “Biz bu projede rezidans konutları hayata geçirirken imkansızları bir araya getirdik. Her dairenin deniz manzarası görmesi, havalimanına yakın lokasyon ve yaşam kalitesini yükseltecek ve her yaş grubuna münasip donatıların birlikte bulunması benim için çok önemliydi ve gerçekleştirdim. Kendi rezidans’ım da bu projenin içinde. Aslına bakarsanız kendime komşu arıyorum. Ama bu projede hepimiz doğaya komşuyuz. Patronu ‘doğa’ olan LUX* Bodrum rezidansları yatırımcısına kısa bir zaman içerisinde yüksek prim kazandıracak. Bilhassa lansman devrinde avantajlı ücretlerle yatırım yapanlar kısa bir zaman içerisinde projenin kendini amorti etmesiyle kazanmaya başlayacaklar. Milano’da Dünya çapında gerçekleştirilen A’Design Awards Gümüş ödüllü rezidanslarımız ile yeşili ve çevreyi korumanın peşi sıra, otel konforunda bir hayat vaat ediyoruz.”

Ayrıcalıklı lüks, lansman dönemine özel fiyatlarla satışta

Hemen teslim ve lansman dönemine özel fiyat seçeneğiyle satışa sunulan; toplam 83 bin metrekarelik alanda yükselen ve LUX* Resorts & Hotels zincirinin Avrupa’daki ilk otelini kapsamında bulunduran LUX* Bodrum Resort & Residences, teras rezidansları 780 bin dolar, 200 - 600 metrekare aralığında farklılaşan müstakil bahçelere sahip olan bahçe rezidansları ise 1 milyon elli bin dolar.

172 metrekarelik 3+1 teras ve 224 metrekarelik 4+1 bahçe dubleksi seçenekleri bulunan LUX* Bodrum rezidansları, her noktasından denize girilebilen 650 metrelik sahil şeridi, bütün odalardan görülebilen kesintisiz deniz manzarası ve sosyal donatılarıyla iyi bir tatil ve kaliteli zaman geçirmek için yaşam alanları sağlıyor.

4 mevsim güvenlik ve bakım hizmetinin sunulduğu LUX* Bodrum rezidanslarında, Ege ve Bodrum koylarının panoramik manzarasının yanında defne ve zeytin ağaçlarının çevrelediği çok değişik tür bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş harika doğal güzellikleri ile egzotik lüksü deneyimleyeceksiniz.

Hızlı ve kolay ulaşım imkanı

Havaalanına yalnızca 13 km uzaklıkta konumlanan lokasyonu ve hızlı ulaşım kolaylığı sunan transfer teknesiyle Türkbükü’ne onbeş dakika uzaklıkta konumlanan LUX* Bodrum Resort & Residences, bireye özel hizmet sunuyor. Mimarisindeki sade form, doğadan ilham alan renk ve dokusuyla bütün iç dekorasyonu son teknoloji ve akıllı sistemlerle donatılan full mobilyalı rezidans daireler tamamlanmış olarak yatırımcının onayına sunuluyor.

Ödüllü mimari tasarım

Dünyanın en elit tasarım yarışmalarından biri olan Milano A’Design Awards’ta Mimari, Bina ve Yapı Tasarımı Kategorisinde Gümüş Ödül kazanan LUX* Bodrum, uzun ömürlü malzemeler, ince Türk işçiliği ve bölüme özgü otantik yüzey rötuşları eşliğinde İtalya’dan, Almanya’dan ve dünyanın diğer egzotik köşelerinden gelen özel malzemeler ile kombine edilmekte

Emlak Mimar