Lens Yapı projelerini Arap yatırımcılarına sundu

Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla organize edilen fuarda Lens Yapı da 117 ve 118 numaralı stantlarında Arap yatırımcılarına arsa ve konut stoklarını tanıttı..

 
 

Projeler

TURAB Fuarcılık tarafından 6-8 Aralık 2017 tarihleri aralığında Pendik’te The Green Park Hotel Pendik & Convention Center’da düzenlenen “4. Türk-Arap Yapı – İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari ve Mobilya Fuarı Organizasyonu”nda Anadolu yakasının en büyük markalı konut projesini üreten Lens Yapı da projelerini Arap yatırımcılarının beğenisine sundu. Özel olarak Suudi yatırımcıların ilgisini çeken Lens Yapı, 2018’de yabancıya satıştaki payını arttıracak.

Arap yatırımcılarını Türkiye’ye çekmek amacı ile TURAB Fuarcılık tarafından düzenlenen 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı, 6-8 Aralık 2017’de İstanbul Pendik Greenpark Otel’inde gerçekleşti.

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş insanlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amaçlı organize edilen fuarda Lens Yapı da 117 ve 118 numaralı stantlarında Arap yatırımcılarına arsa ve konut stoklarını tanıttı. 29 ülkeyi kapsayan fuarda özel olarak Suudi yatırımcıların büyük ilgisini çektiklerini ifade eden Lens Yapı Yönetme heyeti Üyesi Mert Kutlu, “2015 senesinde Aydınoğlu Grup, Mah İnşaat, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığıyla Lens Yapı firmasını kurduk ve kurulduğumuz günden beri de Anadolu Yakası’nda önemli projelere imzamızı atıyoruz.

Şu anda inşaatı devam etmekte olan ve 2018 Eylül ayında teslimatını gerçekleştireceğimiz 1162 konut ve 85 adet ticari alandan oluşan Lens İstanbul projemizle, Kurtköy’ün en büyük markalı konut projesini gerçekleştiriyoruz.

Önümüzdeki dönem yine Kurtköy Yenişehir Mahallesinde gerçekleştireceğimiz 1100 259 yeni projemizle de Anadolu Yakası’nın en büyük markalı konut projelerine sahip olacağız. Fuarda yer almamız firmamızın konut, ticari alan ve arsa stoklarını Arap yatırımcılarla buluşturmamız için önemli kabul edilen bir fırsat oldu.

Suudi yatırımcılar kanalıyla ikibin onsekiz senesinde yabancıya satıştaki payımızı arttırmayı hedefliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Emlak Mimar