Larissa Göl Evleri'nde fiyatlar 155 bin TL'den başlıyor

ERDN İnşaat ve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen İzmir Menemen'de hayata geçirilen Larissa Göl Evleri'nde fiyatlar 155 bin TL'den başlıyor..

 
 

Projeler

İzmir’in Kuzey aksının yeni yıldızı Menemen’de ERDN İnşaat ve Gayrimenkul tarafından uygulamaya sunulan Larissa Göl Evleri, sunduğu fırsatla yeni hayatın avantajlı dünyasının kapılarını açıyor. Birinci ve İkinci Etap satışlarını tamamlamak üzere olan Larissa Göl Evleri, sunduğu kampanya ile ev alımını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

“1000 türk lirasından başlaması planlanan taksitlerle ev sahibi olun” kampanyası bütün hızıyla devam etmekte.

Açık kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, tenis oynama alanları 32 mağazadan oluşan agorası, Türk hamamı, sauna, fitness, yürüyüş ve koşu parkuru, gölün çevresinde barbekü alanları ve daha bir çok olanakları kapsamında barındıracak olan Larissa Göl Evleri, akıllı ev otomasyon sistemiyle de daire sahiplerine güvenli ve yenilikçi bir yaşam sunuyor.

Projemize karşı ilgi oldukça yoğun

Kampanyalar hakkında konuşan ERDN İnşaat Yönetme heyeti Başkanı Mansur Erden, Birinci ve İkinci Etap satışların devam ettiğini üçüncü etap satışlarının başladığını belirtti. Erden, “Projemize karşı ilgi hayli yoğun. 1+1 ve 2+1 dairelerin var olan olduğu birinci etap dairelerin peşin alımlarında satın alınmış evin kirasını teslim tarihine dek Larissa Göl Evleri olarak biz ödüyoruz.” diye belirtti. Mansur Erden sözlerinin sonrasında ise şu biçimde konuştu: “ Eylül ayı içerisinde başlayan üçüncü etap satışlarda ise 1000 Liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olun kampanyasıyla ev sahibi olabilmek isteyenlere kolaylık sağlıyoruz. “E24” satış ekibi çalışmaları ile projemizin birinci ve ikinci etap satışlarının %70’ini tamamlamış bulunuyoruz.

1+1 dairelerin 155 bin lira, 2+1 dairelerin ise 255 bin türk lirasından başladığı Larissa Göl Evleri’nde Ocak 2019’dan başlayarak Birinci Etabın; Ekim 2019’da ise İkinci Etap teslim edilecek.

Resmi Web Sitesi: http://www.larissagolevleri.com

Emlak Mimar