Kurtköy Modern Projesi

Kurtköy Modern Projesi kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar

 
 

Projeler

İstanbul Pendik'te Lens Grup tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan proje toplam 31,900 m2'lik bir tapulu alana sahip. Proje üstünde 199 odalı bir otel ve 70 adet ofisin yer almakta olduğu bir proje hayat bulacak. Proje de benzer zamanda 85 adet işyeri de olacak. Proje Özasr Yapının kendi arazisi üstüne kuruluyor. Proje de şu an itibarı ile inşaat çalışmaları da başlamış değil. ilerleyen dönemlerde ise ofis tipleri konuta dönüştürülebilecek.

Kurtköy Modern Projesi kat planları, teslim tarihi, misal daire ve sosyal etkileşim alanları

Kurtköy Modern projesinde ilk etap olarak ofis biçiminde planlanmış ama konuta da dönüştürülecek olan daireler 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon biçiminde olacak.

Kurtköy Modern Projesi - emlakmimar.com

Projenin toplam inşaat alanı büyüklüğü 231 bin 344 m2. Bina oturum alanı ise 14 bin m2. Peyzaj için ayrılmış olan alan ise 18 bin m2 olarak belirlenmiş.

Proje de açık ve kapalı otopark alanları da var olan. 120 bin metrekare biçiminde ayrılmış olan alanda araçlarda rahat bir biçimde park edebilecek. Projenin yatırım bedeli ise 274 milyon 511 bin 459 TL. İnşaata başlamasının sonrasında projenin 32 ay'da tamamlanması gerekiyor.

Kurtköy Modern Projesi ev fiyatları ve satış seçenekleri

Projede satış fiyatları hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Kurtköy Modern Projesi Nerede?

Kurtköy Modern Projesi - emlakmimar.com

Emlak Mimar