Kordon İstanbul ödemeleri çok kolaylaştırdı..

Kordon İstanbul'da fiyatlar ve ödeme planları

 
 

Projeler

Ege Yapı tarafından Kağıthane merkez Cendere Yolu'nda; TEM'e 2 dakika, Levent ve Maslak'a komşu konumda bulunan takriben 27 bin metrekare boyutunda arsa üstünde 820 milyon Lira yatırım değeriyle 10 blokça projelendirilen Kordon İstanbul'da büyüklükleri 41 ile 226 M² aralığında değişen, 1+0'dan 4+1'e kadar bahçeli veyahut teraslı kat planı seçeneklerinin sunulduğu 559 konut ile 55 ticari mağaza bina ediliyor.

Kordon İstanbul'da fiyatlar ve ödeme şartları

27 nisan 2017'de gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının sonrasında resmi satış sürecinin başladığı Kordon İstanbul projesinde satış fiyatları 295 bin liradan başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için yüzde beş peşinle ödemelerin 2019'da başladığı özel ödeme planlarının yanısıra altmış ay vade farkı olmadan ödeme seçeneği avantajı da sunulmakta. Konut teslimleri de 2019'un nihayetinde yapılacak.

Kordon İstanbul'da sosyal etkileşim alanları

Kordon Life Club kapsamında sanat atölyesi, özel sinema salonu, kütüphane, karaoke odası, müzik stüdyosu, çocuk oyun kulübü, hobi odaları ve misafir odası gibi ayrıcalıklar bulunacak. Projede açık hava spor alanlarının yanında ek olarak sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da yer almakta. Kordon İstanbul sakinleri için Sadabat Dersi'nin kıyısında rengârenk peyzaj alanları, göletleri, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla, benzersiz bir dinlenme ve keyif alanı sunuyor.

Ege Yapı Yönetme idaresi Başkanı Hasan İnanç Kabadayıbugüne kadar geliştirdikleri ödüllü projelerle hem binlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını hem de projelerin bulunduğu bölgelerin çehresini değiştirerek birer yaşam merkezi haline gelmelerine destek olduklarını ifade ederek Kordon İstanbul projeleri ile ilgili olarak şunları söyledi:

'Kağıthane, İstanbul'un yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri artan bir lokasyonu olarak ön plana çıkıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından açıklanan Sadabad Deresi Renovasyon Projesi'nin tamamlanmasıyla Eyüp ve Sarıyer'deki ormanlar, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile bulaşacak ve yemyeşil bir ekolojik alana dönüşecek. Kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanında bir çok spor alanıyla, suyun kıyısında 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridora sahip olacak. Dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası da olacak olan bu bölüm dekovil hattı, metro ve havaray hatlarının yanında ek olarak E-5 ile E-6 gibi ana arterlere kolay ulaşım imkânlarıyla aktif yaşamın merkezi biçimine gelecek. Ege Yapı olarak kısma değişik konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açıkhava yaz sineması gibi hayata renk katacak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini arttıracak benzersiz bir proje kazandırıyoruz. Bugüne kadar yaşama geçirdiğimiz bütün projeler, geleceğe miras bırakacağımız projelerin teminatıdır. İnanıyoruz ki Kordon İstanbul da , İstanbul'un simge konsept projeleri arasındaki yerini alacak.'

Emlak Mimar