Konut seferberliğine Sur Yapı’dan destek

Sur Yapı, ülke ekonomisinin istikrarını koruması adına başlatılan ikinci büyük kampanyaya ilgi gören ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyasıyla da destek...

 
 

Emlak Rehberi

Sur Yapı, Emlak Konut gayrimenkul yatırım ortaklığı öncülüğünde başlatılan GYODER ve KONUTDER’in de desteklediği kampanyaya 3’ü yeni olmak üzere 12 değişik projesiyle katılıyor.

Sur Yapı, ülke ekonomisinin istikrarını koruması adına başlatılan ikinci büyük kampanyaya ilgi gören ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyasıyla da destek oluyor. 20 yıl vadeli 0,79 ve 10 yıl vadeli 0,45 kredi oranı ve 15 yıl vadeli 0,74 kredi oranı ile konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlayan Sur Yapı, “Olur Olur Bal Gibi Olur” kampanyasını da dahil ederek çeşitli ödeme alternatifleri sunuyor. Sur Yapı, İstanbul’un iki ayrı yakasında 9 farklı ilçede 11 proje ve Bursa’da yer alan 1 proje ile kampanyaya katılıyor.

Sur Yapı’dan 0 peşinat, 0 faiz
Emlak Konut GYO’nun sunduğu 240 ay vade, 120 ay vade imkanının yanı sıra Sur Yapı, sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme fırsatı da sunuyor.

Sur Yapı’nın 3’ü yeni 12 projesinde 4423 konut, 400 A plus ofis ve ticari alan kampanyanın dahilinde yer almakta. Sur Yapı’nın Lavender Sancaktepe, Bahçeyaka Ispartakule, Sultanbeyli Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Eyüp Axis İstanbul, Bursa Marka Rezidans projeleri kampanya bünyesinde yer almakta. Kampanyada ek olarak Sur Yapı’nın bu sene yeni inşa edeceği Kağıthane, Maltepe ve Koşuyolu projeleri de bulunmaktadır

Kampanya ile konut alıcısına büyük fırsat sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim başkanlığı Başkanı Altan Elmas, “15 Temmuz sonrasında iş dünyası olarak bir araya geldik ve ülkemizin refahı için büyük bir kampanya başlatarak ülke ekonomimize canlılık getirmiştik. Tüm Türkiye’ye yayılan konut alımı ile sektör olarak Ülke ekonomimizin içerisinde bulunduğu zor dönemin en az hasarla atlatılması için hep birlikte hareket ettik. O günden bu yana Sur Yapı olarak yatırımlarımıza ve kampanyalarımıza ara vermedik. Şimdi birlik ve beraberliğin devamı için ikinci bir kampanyaya başlıyoruz. “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” söylemiyle başlayan kampanyada 60 ay, 120 ay, 180 ay ve 240 ay vade imkanları ile tüm Türkiye’ye yayılacak konut alımını, geniş kitleler için erişilebilir duruma getirmiş olacağız. Kampanya Şubat ayında başlayacak ve Mart ayı sonuna kadar devam edecek. Konut almak için en doğru zaman... Kampanya ile konut alıcısı kira öder gibi ev sahibi olacak” dedi.

Emlak Konut’un kampanyasına ek olarak tüm ödeme modellerinde peşinatı sıfırlayarak kampanyalarını farklılaştırdıklarını belirten Elmas, “Olur Olur kampanyamız büyük ses getirdi. Bu nedenle Emlak GYO, GYODER ve KONUTDER’in başlattığı kampanyaya ek olarak mevcut kampanyamızla da destek vereceğiz” dedi.

Emlak Mimar