KİPTAŞ Vaditepe'de avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor

Bahçeşehir'in kalbinde konumlanan ve KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Vaditepe projesinde avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor.

 
 

Projeler

Yatırımcının gözdesi biçimine gelen dört bin konutluk dev projede oturuma hazır son daireler konut alıcılarına sunulmakta. Sosyal donatıları, geniş peyzaj alanları, proje etrafındaki kamu alanları ve kolay ulaşım imkanlarıyla çocuklu ailelerin öncelikli seçimi arasında konumlanan Vaditepe Bahçeşehir'in son evlerini yerinde görerek satın alma imkanı sunulmakta

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Bahçeşehir'in merkezinde konumlandırılan Vaditepe Bahçeşehir, yatırım potansiyeli yüksek bir proje olarak öne çıkıyor. Teslime hazır son daire satışlarının devam ettiği projede, 48 aya kadar vade farkı ödemeden ödeme imkânı sunulmakta. Ek olarak projeden daire sahibi olabilmek isteyenler 0,65 faiz oranıyla yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar anlaşmalı bankalar ile konut kredisi kullanabiliyor.

MAHALLE KONSEPTİ YAŞATILIYOR

Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut çeşitlerinin sunulduğu proje, bölümde prestijli bir hayat projesi olarak konumlanıyor.

Klasik mahalle yaşantısı konseptini modern şehir hayatına taşıyan sokakların yer almakta olduğu Vaditepe projesi, az katlı ve yüksek katlı bloklardan oluşuyor. Son 15 yıl içerisinde planlı bir biçimde uydu kent olarak gelişen Vaditepe Bahçeşehir'de, 2+l'den 5+2'ye kadar konut çeşitleri yer almakta.

DOĞANIN İÇİNDE KEYİFLİ BİR HAYAT

Estetik tasarımı ile öne çıkan Vaditepe Bahçeşehir, konumu ile eşsiz bir proje olarak dikkati çekiyor. Vaditepe Bahçeşehir; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanlan, yürüme alanları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanların yer almakta olduğu zengin sosyal kullanım alanlarıyla şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Aile öncelikli modern yaşamı yatırımcılara sunan KİPTAŞ, Vaditepe projesini 284 dönüm arsa üstünde hayata geçirirken, geniş peyzaj alanları ve Bahçeşehir Göleti projeye ayrı bir değer katıyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer almakta olan Vaditepe Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkati çekiyor.

Proje, Bahçeşehir'in kalbinde, TEM Otoyolunun hemen yanı sıra yükselirken hizmete giren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanında ek olarak Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Vaditepe Bahçeşehir'i şehrin en gözde projesi durumuna getiriyor. Ek olarak güzergahı netleşen Kanal İstanbul projesine de komşu bir noktada konumlanan Vaditepe, bölgenin en dikkati çeken projeleri arasında yerini alıyor.

www.kiptas.istanbul

Emlak Mimar