Kavanya Koru lanse edildi 195 bin TL'ye

KVN Yapı A.Ş. İzmit Çayırköy bölgesinde hayata geçirilen geçireceği Kavanya projelerinin ilk halkası Kavanya Koru lanse edildi..

 
 

Projeler

Kavanlar Grubu şirketlerinden KVN Yapı A.Ş. İzmit Çayırköy bölümünde uygulamaya sunulan geçireceği Kavanya projelerinin ilk halkası Kavanya Koru’yu satışa çıkardı. 220 milyon Türk lirası yatırım ücretine sahip Kavanya Koru, 1.500 konuttan oluşuyor. Kavanya projesinin Koru etabında 250 adet daire bulunmakta

250 dairelik Kavanya Koru projesinde 1 oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daireler yer almakta. Projede ek olarak 50 bahçe dubleksi ve 50 çatı dubleksi de bulunmaktadır. Dairelerin hacimleri ise 72 metrekare ile 155 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Projede konut fiyatları 195 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede vade farkı olmadan, kefilsiz ve bankasız altmış ay taksit avantajıyla Kocaeli’ de yine ilklerin firması Kavanlar ayrıcalığıyla yatırımcılara sunulmakta

Türlü sosyal alanların yer almakta olduğu Kavanya Koru projesinde yürüme parkurları, çocuk oyun alanları, açık spor tesisleri, süs havuzları, fitness, sauna, çocuklar ve büyükler için açık havuzlar bulunmaktadır. Projede teslimler 2020’de yapılacak.

Kavanya Koru lanse edildi! 195 bin TL'ye! - emlakmimar.com

Cengiz Kavan: Yoğun talebi karşılamaya yönelik Kavanya koru projesini geliştirdik

Kavanlar Grubu Yönetme idaresi Başkanı Cengiz Kavan, Kocaeli’de karlı bir yatırım projesini daha hayata geçirdiklerini söyledi. Lansmanda konuşma yapan Cengiz Kavan sözlerine şu biçimde devam etti; "bölümde bugüne dek yaşama geçirdiğimiz projelerimize yatırımcılardan büyük talep geldi ve aldığımız pozitif tepkiler bizleri son derece memnun etti. Son projemizi teslim ettiğimiz günden bugüne yeni proje geliştirmemiz noktasında ciddi bir talep alıyorduk. Bu anlamda Kavanya Koru projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Kavanya Koru, lokasyon avantajı ile beraber bölümüne ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de misal teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık. Bulunduğumuz bölüm fiyatlarına kıyasla projemizde lüksü ulaşılabilir kılıyoruz ve avantajlı ücretlerle alıcılara sunuyoruz"

Resmi İnternet sayfası: http://www.kavanyakoru.com/

Emlak Mimar