Kampüs Life’ta KDV yüzde 1

Altyapıdan peyzaja, sanayi yapılarından lüks konutlara kadar uzanan geniş bir alanda hizmet veren Yita İnşaat ve bölgeye değer katan, modern ve esteti...

 
 

Projeler

Yita İnşaat ve Artim Grup YapıOrtaklığında gerçekleştirilen Kampüs Life, Seyrek’e değer katıyor.

Altyapıdan peyzaja, sanayi yapılarından lüks konutlara kadar uzanan geniş bir alanda hizmet veren Yita İnşaat ve bölgeye değer katan, modern ve estetik yaşam alanları sunan Artim Grup Yapı ortaklığında gerçekleştirilen Kampüs Life, Seyrek’e değer katıyor.

Eğitim ve öğretim kurumlarının konumlandığı bölgelerde yaşam adına oluşan gereksinimler, söz konusu bölgelerin çok hızlı bir şekilde gelişmesini zorunlu kılıyor. Kampüs Life projesi de hem bulunduğu bölgenin gelişmesini sağlayacak hem de yatırım maliyetlerinin kısa sürede geri döneceği, yüksek katma değerli bir proje olarak öne çıkıyor.

Üniversite yerleşkelerinin bulunmuş olduğu lokasyonlarda hızlı gelişim süreçlerinin yaşandığının çokca örneği bulunduğunu belirten Yita İnşaat Genel Müdürü Mustafa Yiğit, ”Kampüs Life, İzmir için önemli bulunan bir potansiyel olan bölümlerden Seyrek’te, tüm süreçleri iyi analiz edilmiş ve yatırımcısına çok karlı yatırım fırsatı sunan bir proje” diye konuştu.

Şu anki yapısı ve donanımları itibarı ile Gediz Üniversitesi’nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek’te, Kampüs Life projesi bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, iktisadi, ulaşım, alışveriş vb. gereksinimlere yanıt vermesi yönünden de bir ilk ve misal olacak.

Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu projede; yürüme parkurları, açık dinlenme alanları, basketbol ve voleybol oynama alanı, aletli fitness center, masa tenisi ve satranç bölümü, bilardo ve ev sinema sistemi, sağlık merkezi, sosyal ve kültürel aktivite birimleri, cafe ve market gibi eğlence alanları sıralanıyor.

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. Yüzde bir KDV avantajıyla dikkat çeken Kampüs Life’ta 1+1 daireler 90 bin TL’den, 2+1 daireler 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Emlak Mimar