Körfez Köprüsü gayrimenkul fiyatlarını 3’e katladı

İstanbul'a çok yakın bir konumda yer alan Naturalm Çiftlik Evleri, en küçüğü 400 metrekare büyüklüğündeki bahçeli villalardan oluşuyor.

 
 

Projeler

ALM İnşaat, İstanbul'un yanı başında yeşille mavinin buluştuğu Karamürsel'de Naturalm Çiftlik Evleri projesiyle benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Yapımı devam etmekte olan İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgenin değerine değer kattı.

İstanbul'a çok yakın bir lokasyonda alan Naturalm Çiftlik Evleri, en küçüğü 400 metrekare büyüklüğündeki bahçeli villalardan oluşuyor.

Naturalm Çiftlik Evleri, başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Bursa gibi büyükşehirlerin yanı başında sakin bir çiftlik yaşamını arzu edenler için benzersiz bir proje olarak öne çıkıyor.

Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu Projesi'nin en ehemmiyetli ayağı olan Körfez Köprüsü'nde çalışmalar hızla ilerlerken, bölümdeki bütün gayrimenkul piyasası da tırmanışa geçti.

İzmit Körfez bölgesinin en ehemmiyetli yatırımcıları arasında yerini alan ALM İnşaat da, Kocaeli - Karamürsel'de kullanıma sunduğu Naturalm Çiftlik Evleri'nde villaların büyük tarafını sattı. Son 13 villayı satışa sunan ALM İnşaat Yönetim başkanlığı Üyesi Zuhal Alım, Körfez Köprüsü'nün bölümdeki gayrimenkul fiyatlarını direkt etkilediğini ve kısa bir zaman içerisinde fiyatların bölümde katlandığını belirtti.

Körfezdeki Yatırımlar Artıyor

Kocaeli'nde çok inşaat firmasının arsa yatırımı yaptığını belirten Zuhal Alım; 'Naturalm Çiftlik Evleri projemizi kendi arsamız üstünde inşa ediyoruz. Projemizin arsasını aldığımızda bölümde bir proje geliştirilmiyordu. Ama Körfez Köprüsü'yle beraber kısa bir zaman içinde Kocaeli - Karamürsel'ün cazibesi arttı ve şuan çokca inşaat firmasının da bölümde arsa yatırımı yaptığını söyleyebiliriz.' dedi.

Ulaşımı Çok Kolay

'Doğa İle Baş Başa, Toprak İle İçi İçe' sloganıyla lanse edilen Naturalm Çiftlik Evleri, İstanbul'a 1 saat, Bursa'ya 30 dk, Kocaeli'ye otuz dk, Sakarya'ya 1 saat, İzmir'e ise 3 saat mesafede yer almakta.

Çalışmaları devam etmekte olan Körfez Köprüsü'yle İstanbul'a 60 kilometre mesafede bulunan Naturalm Çiftlik Evleri'ne Topçular yahut Yalova üstünden Feribot'la ulaşılabiliyor.

300 bin liraya villa

3 tipte dubleks villanın yer almakta olduğu projede; 104 metrekare bazında, 400 metrekare bahçeli 3+1, 154 metrekare bazında, 600 metrekare bahçeli 4+1, 204 metrekare bazında, 800 metrekare bahçeli 5+1 seçenekleri sunulmakta

Son 13 villanın satışa sunulduğu projede fiyatlar ise 300 bin türk lirasından başlıyor.

Çocuklu ailelerin bütün ihtiyaçları göz önüne alınmak suretiyle geliştirilen Naturalm Çiftlik Evleri'ndeki villaların tamamı balkonlu ve verandalı olarak tasarlandı.

Karamürsel'in en değerli noktasında, bölüme hakim ve dört tarafı ağaçlarla kaplı bir alanda uygulamaya sunulan Naturalm Çiftlik Evleri'nin ikinci etabının teslimi Eylül sonrası ilk ayda başlayacak.

Yeni proje geliyor

İkinci etabında sona yaklaşılan Naturalm Çiftlik Evleri projesinin Kocaeli - Karamürsel'in nitelikli tek markalı konut projesi olduğuna dikkati çeken Zuhal Alım; 'Naturalm Çiftlik Evleri projemizin ilk kısmında yaşam başladı. İkinci etabında da sona yaklaştık ve son 13 villamızı satışa sunduk. Projeyi tamamlamamızla beraber bölümdeki Naturalm Çiftlik Evleri'nin devamı niteliğinde bir proje daha geliştirmeyi planlıyoruz. Bu projemize ciddi anlamda bir talep aldık. Şuan Körfez bölgesinin geneline baktığımızda da yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. O nedenle bölüme ve Naturalm Çiftlik Evleri konseptimize inancımız tam.' dedi.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar