İzmir Projesi: Megapol Çarşı Kule

Megapol Çarşı Kule Nerede

 
 

Projeler

İzmir'de yatırımlarına devam etmekte olan Megapol Grup'un son İzmir projelerinden biri olan Megapol Çarşı Kule; daire, ofis, dükkan ve rezidans olarak bina edilecek. Toplam 45 daire, 99 ofis ve 6 dükkanın yer almakta olduğu Megapol Çarşı Kule projesinin 2018 Mart'ta bitirilmesi planlanmakta

Megapol Çarşı Kule Nerede

İzmir Konak'ta bina edilen Megapol Çarşı Kule projesinde denize ulaşılabilen bir manzaraya sahip daire, ofis, dükkan ve rezidans sahibi olabilirsiniz. Otobüs ve metro duraklarına yürüyüş uzaklığında yer alan Megapol Çarşı Kule projesi, yeni yapılacak olan İzmir İstanbul çevre yoluna da yakın bir konumda. Alsancak ve Liman'a beş dakika, Konak'a on dakika mesafede yükselen Megapol Çarşı Kule, Karşıyaka'ya ise 15 dakika uzaklıkta.

Megapol Çarşı Kule Ev seçenekleri

5 bin 477 metrekare boyutunda arsa üstüne bina edilen Megapol Çarşı Kule projesi tek nloktan oluşuyor. Toplam 45 daire, 99 ofis ve 6 dükkanın yer almakta olduğu Megapol Çarşı Kule projesinde ofisler 85 - 255 metrekare arasında, konutlar 101 - 234 metrekare arasında, rezidanslar ise 529 - 767 metrekare boyutunda.

Megapol Çarşı Kule Fiyat

Kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Megapol Çarşı Kule fiyatları ise, konutlarda en düşük metrekare birim fiyatı 2 bin 350 dolar, en yüksek metrekare birim fiyatı ise 2 bin 700 dolar olarak belirlendi. Ofisler ise en düşük metrekare birim fiyatı bin 850 dolar, en yüksek metrekare birim fiyatı ise 2 bin 200 dolar olarak belirlendi.

Megapol Çarşı Kule Teslim Tarihi

1+0, 1+1, 2+1 konut tiplerinin yer almakta olduğu Megapol Çarşı Kule projesinin Mart 2018'de bitirilmesi planlanmaktadır

Emlak Mimar