İstmarina Kartal’da vade farksız taksit imkanı

62 bin 75 metrekare arsa alanı üzerine yayılan İstmarina projesi toplam 1.463 adet konuttan meydana geliyor. İstmarina projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, ...

 
 

Projeler

İstanbul Anadolu yakasında Kartal sahilde yaşama geçirilen İstmarina projesi DAP Yapı imzası ile bina ediliyor. İstmarina projesi 5 blokça yükseliyor.

62 bin 75 metrekare arsa alanı üstüne yayılan İstmarina projesi toplam 1.463 adet konuttan oluşuyor. İstmarina projesi stüdyo, 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve 5 oda bir salon daire tplerinde dizayn edildi.

İstmarina Kartal projesinde konut fiyatları 299 bin tl'den başlangıç gösteriyor. İnşaat çalışmaları devam etmekte olan İstmarina projesinde teslimlerin 2016 yılının Yılın son ayı içerisinde yapılmış olması öngörülüyor.

İstmarina Kartal ödeme şartları bünyesinde yüzde 25 peşinat verildikten sonra kalan tutar banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Ek olarak şirket kapsamında 40 aya kadar vade farkı olmadan taksitlendirme imkanı sunulmakta

İstMarina projesinde vücut geliştirme salonu, çocuk oyun alanları, sauna, marina alanı, kapalı otopark, inlenme alanları, cami, yüzme havuzu, yürüme alanları, AVM, restoranlar, geniş sahil bandı, ofis, hızlı tren, cafe gibi sosyal kullanım alanları yer almakta.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar