İstinye Seba Carina'da metrekaresi 5 bin 500 dolara

Sarıyer İstinye’de 4 yıl önce Seba Vista konut projesine imza atan şirket, bu sefer Tarabya Ferahevler’de Seba Carina adında yeni bir konut projesine start verdi.

 
 

Projeler

Sarıyer İstinye’de 4 sene önce Seba Vista konut projesine imza atan şirket, bu sefer Tarabya Ferahevler’de Seba Carina adında yeni konut projesine start verdi.

Proje, 8 dönüm arsa üstüne konumlandırıldı. Seba Carina projesi, 19 bahçe dubleks, 19 da çatı dubleks olmak üzere toplam 38 konuttan meydana gelmekte. Toplam 10 blok halinde tasarlanan projenin 9 bloğunun her birinde 4 daire, bir bloğunda da ise 2 daire yer almakta.

Brüt; 201 metrekare 3,5+1 halinde bahçe dubleks ve brüt 236 metrekare 4+1 halinde çatı dublex ev seçeneklerinin yer almakta olduğu projenin, Eylül 2017’de teslim edilebilmesi planlanmakta. Metrekaresi 5 bin beşyüz dolardan başlaması planlanan fiyatlarla satışa sunulan projede yer almakta olan dairelerin 26’sı lansman öncesi satıldı. Projede açık & kapalı yüzme havuzu, vücut geliştirme alanı, çocuk parkı..gibi sosyal kullanım alanları yer almakta.

24 saat güvenlik hizmetinin de olduğu projede; kapalı otopark alanında her daireye iki araçlık park alanı sunulmakta. Seba Carina, Tarabya sahiline 1200, metroya ise 1500 mt uzaklıkta yer almakta.

Tarabya’ya değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim başkanlığı Üyesi Engin Keçeli, “Derbent ve Armutlu bölgeleri hariç, önümüzdeki devirde Sarıyer kısmında yeni konut projeleriyle adımızdan söz ettireceğiz” halinde açıklamada bulundu.

Emlak Mimar