İstanbul’un kalbinde kiralık depolar

Oda şeklindeki depo ünitelerinize 7/24 “özel anahtarınız” ile ve “yürüyerek” girebileceğiniz nezih ve ferah depolama sistemiyle Rent a Depo, Türkiye’d...

 
 

Emlak Rehberi

Rent a Depo, müşterilerine mini self-storage (bireysel depolama) hizmeti sağlayan, Şişli merkezde açılan değişik ve modern depolama tesisidir. Cevahir AVM’nin hemen arkasında bulunan merkezi konumu ile öne çıkan Rent a Depo, toplumun her kesiminden müşterileri ile buluşmayı bekliyor.

Oda şeklindeki depo ünitelerinize 7/24 “özel anahtarınız” ile ve “yürüyerek” girebileceğiniz nezih ve ferah depolama sistemiyle Rent a Depo, Türkiye’de depolamaya yeni bir boyut katıyor. İlk şubesi Şişli’de açılan Rent a Depo’nun hedefi, İstanbul’un merkezi noktalarının yanı sıra tüm Türkiye’de açacağı şubelerle şehir içi self-storage konseptini herkese ulaştırmaktır.

Rent a Depo’nun kurucularından Fatoş Yanyalı, Rent a Depo macerasını ve self-storage hizmetini Türkiye’ye taşıma fikrini şöyle özetliyor: “13 sene Türkiye dışında yaşamış ve 20’den fazla ev değiştirmiş bir iş kadını olarak oradaki self-storage hizmetinin kalitesine alıştıktan sonra Türkiye’de bu sektörde büyük bir eksiklik olduğunu fark ettim.” Evinizde yahut işyerinizde sık kullanılmayan eşyalarınız rutubete karşı havalandırmalı, haşere kontrollü, yangın sensörlü, sigortalı ve kameralı sistemimiz vesilesiyle güvenli bir biçimde depolanır. Bunun peşi sıra, merkezi konumumuz vesilesiyle bir çeşit “yaşayan depo”yuz diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse; yazlık-kışlık kıyafetleriniz, seyahat bavullarınız, yılbaşı ağaç ve süsleriniz, kış lastikleriniz, kayak takımlarınız ayrıca motosikletiniz bile elinizin altındadır. Benzer halde iş yerleri ve e-ticaret yapanlar da ürünlerinin depolama ve dağıtım faaliyetlerini buradan kolay bir şekilde yürütebilirler.

Emlak Mimar