İstanbul’un dev projeleri yabancı yatırımcıyla buluşuyor

8-10 Ekim 2013 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden Cityscape Global Fuar’ına katılacak olan Projebeyaz,...

 
 

Emlak Rehberi

Gayrimenkul danışmanlığını en üst düzeyde gerçekleştiren Projebeyaz Danışmanlık, alanında tecrübeli, uzman ekibi ile Projebeyaz yabancı yatırımcılara karlı fırsatlar sunmaya devam etmekte.

8-10 Ekim 2013 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek dünyanın çok önemli gayrimenkul etkinliklerinden Cityscape Global Fuar’ına katılacak olan Projebeyaz, Avrupa’daki ilk Trump Projesi olan ‘Trump Towers İstanbul’ projesinin yanında ek olarak, Astoria Kempinski, Çengelköy Park, Bayramoğlu Residence, Helis Metro Ofis, Metrowin Tower, Bodrum Golf Residence ve Marmara Room gibi çok projeyi gayrimenkul yatırımcılarının beğenisine sunacak.

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarına proje danışmanlığı, pazarlama, satış, tanıtım ve tesis yönetimi gibi hizmetler veren gayrimenkul danışmanlık firması Projebeyaz, 8-10 Ekim’de Dubai’de gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından ‘Cityscape Global 2013’e katılıyor. Yabancı yatırımcılar ile gayrimenkul firmalarını ve proje geliştiricilerini bir araya getiren fuarda, İstanbul’un en görkemli projelerinden biri olan Trump Towers’ı özel stantta tanıtacak olan Projebeyaz, diğer standında ise Astoria Kempinski, Çengelköy Park, Bayramoğlu Residence, Helis Metro Ofis, Metrowin Tower, Bodrum Golf Residence ve Marmara Room gibi bir çok projeyi gayrimenkul yatırımcılarının ilgisine sunacak.

Cityscape Global 2013’te iki ayrı stantla yer almaktan ötürü büyük memnuniyet duyduğunu belirten Projebeyaz Yönetim başkanlığı Başkanı Murat Uzun “Ülkemiz için büyük bir katma değer sağlayacak olan fuarda, yükselen bir değer olan İstanbul’u en iyi biçimde temsil etmeyi ve yabancı yatırımcıların ülkemize olan ilgisini artırmayı hedefliyoruz”, dedi.

Türkiye’nin önde gelen 35 gayrimenkul firmasının katılımıyla gerçekleşecek fuar için Murat Uzun “Projebeyaz olarak, Türkiye’nin gayrimenkul değeri azami lokasyonlarında en karlı gayrimenkul yatırım fırsatlarını yabancı yatırımcılarla buluşturacağız. Gerek Avrupa’ya yakınlığıyla gerekse Ortadoğu’nun geriliminden uzak istikarlı ve modern yapısıyla İstanbul’u çekim merkezi olarak sunacak projelerimizle ülkemizi en iyi biçimde temsil edeceğiz” dedi.

Projebeyaz Hakkında:

Türkiye’de uluslararası etik değerler ve standartlarda gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Projebeyaz, 2006 senesinden bu yana yaptığı çalışmalarla sektöre yön veriyor. ‘Gayrimenkul Pazarlama’, ‘Gayrimenkul Marka Yönetimi’, ‘Proje Geliştirme’ ve ‘Proje Satışı & Kiralama’ alanlarındaki yenilikçi hizmetlerini başarıyla sunuyor. 6 yönetici ve 20 profesyonel danışmandan oluşan Projebeyaz; inşaat firmaları, yatırım grupları, kurumlar ve bireylerden oluşan geniş bir müşteri portföyüne danışmanlık hizmeti veriyor.

Kurulduğu günden bugüne Kempinski Residences Astoria ve Kempinski Residence Bellevue olmak üzere TEM Avrupa Residence, Helis Beyaz Ofis, Helis Metro Ofis, Miracle Residence, Esas Aeropark gibi pek önemli projelerde çözüm ortağı oldu. Ek olarak Doğan Holding ve Doğuş Yayıncılık gibi Türkiye’nin güçlü firmalarına hizmet verdi. Ek olarak kişisel yatırımcıların, iş adamlarının, sanat ve spor çevrelerinden olan kimselerin mülklerinin de temsilciliklerini yapıyor.

Emlak Mimar