İstanbul inn Levent’te yüzde 1 KDV avantajı

Engelli, hamile, yaşlı ve çocuklu kişilerin yaşam standartlarını maksimum seviyeye çıkarmak için alternatif çözüm yolları geliştirilen projede kullanı...

 
 

Projeler

İstanbul inn Levent Ünal İnşaat ve Özler İnşaat imzası ile Levent'te yükseliyor. 5 etaptan oluşan 200 milyon dolarlık yatırım, kira getirisinin yüksek olması ve kendini 15 senede amorti edebilmesiyle dikkatleri üstüne çekiyor. İstanbul inn Levent projesi riski yok eden ve kazancı çoğaltan çözümleriyle, yarını gören yatırımcıların bugün ilk tercihlerinden biri olarak fark yaratıyor.

Engelli, hamile, yaşlı ve çocuklu kimselerin yaşam standartlarını azami seviyeye çıkarmak için alternatif çözüm yolları geliştirilen projede kullanıma açık bütün temas noktalarında ''Braille'' alfabesi yer almakta. Plug-İnn aktivite odaları, asansörler, otopark gibi ortak kullanım alanlarından bütün komşuların eşit halde faydalanabilmesi için konuyla ilgili toplumsal dernek ve vakıfların önerilerini de dikkate alan İstanbul inn Levent'te, bina içi bilgi ve iletişim teknolojileri de, bütün sakinlerin bağımsız olarak ulaşabileceği ve kullanabileceği konforda dizayn edilmekte

Proje içerisindeki konutlar 1 oda bir salon ve iki oda bir salon biçiminde dizayn edildi. 1+1 lerin brüt alanları 59 ve 79 metrekare 2+1'lerin ise brüt metrekare alanları 99 ve 109 metrekare aralığında değişiyor.

İç mimari de uluslararası bir tasarım ekibi olan I-am İstanbul ile çalışan Ünal İnşaat ve Özler İnşaat Londra, Mumbai, Dubai ve İstanbulda ofisleri bulunan şirketle dizayn konusunda değişik kapıları aralıyor.

Proje dahilinde; bireysel gelişim stüdyoları, party ve karaoke odaları, oyun odası, spor odası, misafir ağırlama odası ve çok amacıyla salon yer almakta.

İstanbull in Levent'te konut fiyatları ikiyüz elli bin dolar ve 1 milyon ikiyüz elli bin dolar aralığında değişiyor. Fiyatlarında metrekareye göre değişim gözlenen projede, 4 değişik 1+1 ve 2 değişik 2+1 konut çeşitleri yer almakta. 5 etaptan oluşan projede ev konut sahibi olabilmek isteyenler, altmış ay vade ve yüzde bir kdv avantajından yararlanabiliyor.

Ulaşım çok kolay

İstanbul inn Levent, Tekfen Tower'ın hemen arkasında Kanyon AVM'ye 350 mt uzaklıkta yer almakta. Levent ve 4.Levent metro durakları arasında yer almakta olan projenin inşasına devam edilmekte

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar