İkinci Ev’re de %12 İndirim Fırsatı. Son Gün 29 Mayıs

İkinci Evre'de Daireler

Projeler

Gedizler Yapı birinci projesini taahhüt ettiği teslim süresinden 5 ay önce tamamlayarak hak sahiplerine teslim etmişti. Gedizler Yapı benzer hedefi İkinci Ev're de sürdürüyor. Sancaktepe konut projeleri arasında yatırımcılarına hem kazanacakları aynı zamanda yaşamaktan keyif alacakları bir proje vaat ediyor.

İkinci Evre'de Daireler

İkinci Evre projesi 28.500 metrekare alan üstünde takriben %85'i sosyal donatılar ve yeşil alan olarak planlanmış.

Daireler 141 ile 216 metrekare bazında değişmekte. Ferah, günışığı alan daireler oluşturulmaya çalışılmış.

Dairelerin tamamı 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşmakta. Ev türleri ise farklılık göstermekte. Ek olarak zemin katlarda bahçeli daire isteyenler için özellikle bahçeler oluşturulmuş.

İkini Evre'de toplam 323 daire bulunmakta. İstanbul'da büyük sitelerin varlığı bilindiğinden samimi bir mahalle ortamı yaratacağı şimdiden gözüküyor.

Projeyi özel kılan başka bir unsur ise arsa içinde yer bulan 35 senelik çam ağaçlarının lokasyonu ve korunmasına göre proje şekillendirilmiş. Tamamiyle doğa dostu bir proje. Ek olarak iki bina arası mesafeleri asgari 82 metre olarak oluşturulmuş. Bina yığılmaları, basık ve üst üste binen yapılanmalardan kaçınılmış.

İkinci Evre'de Sosyal Yaşam

İkinci Evre Projesinde sakinler için herşey düşünülmüş. 550 metrekare açık yüzme havuzu olan projede, havuz başı cafe ve kişilerin havuz başında zaman geçirecekleri mekanlar oluşturulmuş.

Çocuklara özel havuz, fitness, sauna, yürüme yolu, çok amacıyla spor yapma alanları, tenis oyunu sahası, basketbol ve voleybol sahaları, açık hava pilates alanları, çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otopark, süs havuzları ve bitki bahçeleri bulunan proje yaşamın her alanında seçenekler sunmakta.

İkinci Evre'de Ödeme çizelgesi

İkinci Evre ön satış öncesi dört adet kampanya sunuyor.

Birinci kampanya, Peşin veyahut banka kredili ödemelerde %12 indirim sunulmakta

İkinci kampanya, %5 peşin, %50 banka kredisi, %45 ara ödemeler biçiminde sunulmakta

Üçüncü kampanya, %5 peşin, %75 banka kredisi, %20 Mayıs 2018 ödemeli biçiminde sunulmakta

Dördüncü kampanya, %elli peşin, %50 48 ay '0' faiz ile sunulmakta

İkinci Evre'de Fiyatlar

İkinci Evre'de kampanya çerçevesinde 3+1 daireler 497 bin liradan başlıyor. 4+1'ler ise 828 bin liradan başlamakta. Konut seçenekleri ve ödeme yollarına göre bireye özel fiyatlar farklılık göstermekte.

Kampanya fiyatlarını kaçırmak istemeyenler için son tarih 29 Mayıs.

İkinci Evre Nerede?

İkinci Ev're projesi İstanbul Sancaktepe kısmında yer almakta. Bölümde yer almakta olan metro çalışmaları Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının Sancaktepe'den geçmesi ve dört bin 100 yataklı Türkiye'nin en büyük şehir hastanesinin Sancaktepe'de kurulması lokasyonun önemini gösteriyor.

Proje Avrupa'nın en büyük şehir hastanesine 3 dakika, Sancaktepe- Üsküdar metrosuna 2 dakika, Sabiha Gökçen havaalanına 20 dk ve Ataşehir Finans Merkezine onbeş dakika mesafede bulunmakta.

Emlak Mimar